• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - maciek66

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
No właśnie u Ciebie m.in się na oglądam takich dziadków i mi się też takiego zachciało.;) Tylko miałem mały problem z innymi modelami jako "tło" żeby się rocznikowo zgadzały bo za dużo to ich nie mam.
Kurde następny się zaraził staruchami :) :) :)
No i ceny pójdą do góry :(
W sumie to się cieszę że młodzież docenia klasyki , ja SK naprawiałem i nawet gdzieś tam krótko prowadziłem w latach 90-tych :) i to w jedynych słusznych barwach PEKAES-u :)
 
OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
Kurde następny się zaraził staruchami :):):)
No i ceny pójdą do góry :(
W sumie to się cieszę że młodzież docenia klasyki , ja SK naprawiałem i nawet gdzieś tam krótko prowadziłem w latach 90-tych :) i to w jedynych słusznych barwach PEKAES-u :)
No z tą młodzieżą to teraz pojechałeś, broda mi już siwieje.:ROFL:
A, że trochę na klasyki mnie wzięło ostatnio to fakt, nawet Liaz z Igry do mnie zawitał co jeszcze nie dawno to raczej na takie modele nie patrzyłem. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Świetnie zrobiłeś tego SK-acza. Niby prosty model, ale po Twoich dodatkach nabiera życia. (y) Rewelacja. (y)
A co do innych samochodów w tle, to wystarczy podjechać do Marcina i pożyczyć... Przecież masz praktycznie przez miedzę... ;)
 

Podobne wątki