• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - maciek66

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
Bardzo fajny kolejny model wyszedł z Twoich rąk. Ciekawi mnie tylko, czy kolor napisów na modelu jest inny niż w oryginale, czy to tylko wina zdjęć?
 
OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
Bardzo fajny kolejny model wyszedł z Twoich rąk. Ciekawi mnie tylko, czy kolor napisów na modelu jest inny niż w oryginale, czy to tylko wina zdjęć?
Kolor jest inny. W projekcie kalek był taki jak trzeba ale decal print tak to wydrukował. Już przy którymś modelu tak miałem, zdaje się, że jak robiłem Volvo w barwach Link.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
Dzięki za info. Tak myślałem, że producent kalek nie dopilnował odpowiedniego koloru.
Ale mimo innego odcienia to i tak model jest świetny i unikatowy. (y)
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
@maciek66 @Mafo Nie jest winna tutaj drukarnia. Tutaj wina leży po niczyjej stronie dlatego, że na monitorze widzimy kolory RGB, a drukujemy kolory w CMYK. Np. czerwony na monitorze wpada w lekki pomarańcz, a w rzeczywistości jest czerwony [kierujemy się kodem koloru a nie jego widokiem]. Jeżeli ustawiony był kolor Y czyli żółty na 100% i wygląda inaczej na pojeździe w tym momencie czarnym to po prostu czarny przebija przez niego. Osobiście na czarne obiekty ja drukuję gdzieś indziej projekty.
 

Podobne wątki