• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - maciek66

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.966 2 0
Maciek u ciebie jak zwykle wykonanie na najwyższym poziomie(y)model ma kapitalne malowanie jak i odwzorowane na nim kalki zostaje tylko patrzeć i podziwiać te twoje dzieła:)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
Człowiek po górach spokojnie nie może pochodzić bo tu takie rarytasy Maciek pod moja nieobecność pokazuje , spoko nie będę Ci słodził jak koledzy na dwóch stronach, dowalę jakiś negatywny komentarz dla równowagi , w Dafie na naczepie jak dla mnie za mocno się rzuca w oczy kalka , może trzeba by dać więcej bezbarwnego lakieru , a w Volvo łańcuch ma stanowczo za duże ogniwa.
Dobra poza tym jak zwykle najwyższy poziom wykonania , gratuluję (y)(y)(y)
 
OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
Człowiek po górach spokojnie nie może pochodzić bo tu takie rarytasy Maciek pod moja nieobecność pokazuje , spoko nie będę Ci słodził jak koledzy na dwóch stronach, dowalę jakiś negatywny komentarz dla równowagi , w Dafie na naczepie jak dla mnie za mocno się rzuca w oczy kalka , może trzeba by dać więcej bezbarwnego lakieru , a w Volvo łańcuch ma stanowczo za duże ogniwa.
Dobra poza tym jak zwykle najwyższy poziom wykonania , gratuluję (y)(y)(y)
Wróci Taki z gór i jedzie po człowieku ale to dobrze bo bym w piórka za bardzo obrósł. :D
Ze wszystkim się zgadzam z naczepą na moją obronę napisze, że przed jak i po nałożeniu kalek było pryśnięte lakierem i to matowym ale i tak nadal rzuca się w oczy. A boję się za dużo pryskać żeby kali nie zeżarło.
Co do łańcucha nie mogłem znaleźć nic mniejszego, a chyba całe alledrogo przekopałem no chyba, że złoty ale to trochę za dużo kosztuję jak na pocięcie. Na pocieszenie na żywo aż tak strasznie nie wygląda.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
Wróci Taki z gór i jedzie po człowieku ale to dobrze bo bym w piórka za bardzo obrósł. :D
Ze wszystkim się zgadzam z naczepą na moją obronę napisze, że przed jak i po nałożeniu kalek było pryśnięte lakierem i to matowym ale i tak nadal rzuca się w oczy. A boję się za dużo pryskać żeby kali nie zeżarło.
Co do łańcucha nie mogłem znaleźć nic mniejszego, a chyba całe alledrogo przekopałem no chyba, że złoty ale to trochę za dużo kosztuję jak na pocięcie. Na pocieszenie na żywo aż tak strasznie nie wygląda.
Osobiście nie cierpię kalek nigdy mi to dobrze nie wychodzi , ale zastanawiam się czy nie lepiej projektować kalkę jedną w całości na cały bok naczepy , jakby ładnie się ułożyła to efekt mógłby być lepszy.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Z tym że z tym lakierem to powinno sie pryskać pod błyszczacym, a dopiero na kalke lakier z efektem jaki chcemy. Dużo ludzi kładzie kalko na Sidolux. Mimo to za model szacun. A co do łancucha to sam mam problem ostatnio dobrać dobry do mocowania ładunku ;)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Dbałość o szczegóły jak zawsze, na najwyższym poziomie. Z tego co widzę to wielki plus że wykorzystałeś kabinę z AWM. Udowadniasz tym, że z każdego tworu da się wykonać porządnie wyglądający model na wysokim poziomie. Jedyne co bym poprawił, to obrócił fanfary, bo przykleiłeś je chyba odwrotnie. Ale ogólnie jest świetny! :)
 
OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
Dbałość o szczegóły jak zawsze, na najwyższym poziomie. Z tego co widzę to wielki plus że wykorzystałeś kabinę z AWM. Udowadniasz tym, że z każdego tworu da się wykonać porządnie wyglądający model na wysokim poziomie. Jedyne co bym poprawił, to obrócił fanfary, bo przykleiłeś je chyba odwrotnie. Ale ogólnie jest świetny! :)
Tak kabina to AWM jak dla mnie nie odstaje od Herpy. Fanfary już odwrócone dopiero na zdjęciach zobaczyłem, że coś nie tak. Zdarza się;)
 

Podobne wątki