• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - maciek66

OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
Witam,
dzięki za komentarze do poprzedniego modelu. Fajnie, że się podobał.:)
Dzisiaj kolejny Betz tym razem w wersji pudełkowej. Szkoda, że z czerwonego(goło i wesoło).


P1000900.JPG
P1000904.JPG
P1000913.JPG

Pozdrawiam:)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Cóż, takiego wykonania jak z żółtych pudełek chyba prędko nie zobaczymy. Jak na czerwone to i tak się postarali z detalami. Jak dla mnie jeden z fajniejszych jakie ostatnio wyszły. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
Nie no... Goło to nie jest... Tylna belka zrobiona, żółte prostokąty są, pasy napinające plandekę są, numer taborowy jest. Także naprawdę dobry model. Jakby Herpa wszystkie modele w czerwonych pudełkach robiła w takim wykonaniu, to byłaby rewelacja.
 

stu

Użytkownik
Reakcje
26 0 0
No jak na wersję pudełkową, to wcale taka goła nie jest, aż mi się spodobał i zastanawiam się nad kupnem, boję się tylko, jak to u większości kolegów, że na jednym Betzie się nie skończy :)
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Już u kogoś w temacie pisałem, że WB to niekończąca się historia. Volvo bardzo mi się podoba zarówno jako model jak i 1:1. Gratuluję zakupu.
 
OP
OP
maciek66

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
Witam,
dzięki za komentarze do poprzedniego modelu.:)

Dzisiaj kolejny Betz(w najbliższym czasie ostatni:)). Model jeśli chodzi o konia to wyszedł tak sobie co widać po słupku który pękł na sam koniec przy składaniu ale taki "rozklekotany" mi się trafił.:(
Z daleko wygląda całkiem fajnie.;)

15090228183_b5ae1116ee_b.jpg
P1000929.JPG
P1000937.JPG
P1000944.JPG
P1000951.JPG
P1000960.JPG

Pozdrawiam
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Dla mnie te Twoje Betz-e któe tworzysz na podstawie zdjęć to mistrzostwo świata . Kolejny który fantastycznie wygląda i gdybyś nie napisał o tym słupku to pewnie mało kto by go w ogóle zauważył :D Swoją drogą to często przeglądam sobie Twój temat bo lubię to co sobie sam zrobiłeś a jest tego naprawdę sporo . Życzę dużo wolnego czasu bo zamieniasz go w perełki modelarskie :D
 

Podobne wątki