• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe Młodego

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam Panów. W tym temacie będę prezentować modele pojazdów ciężarowych które nie są przystosowane do transportu drzewa. Zaczynamy.
1. Mercedes NG + naczepa składak - Herpa
SDC16239.JPG

SDC16240.JPG

2. Man F90 + Naczepa chłodnia - Kibri
SDC16243.JPG

SDC16245.JPG

3. Volvo F12 - Herpa
SDC16241.JPG


SDC16242.JPG

Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do komentowania :)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Dziękuje za komentarze. Dziś model który jeszcze wczoraj męczyłem na warsztacie. Renault Magnum Ex Chłodnia - Albedo
SDC16504.JPG


SDC16505.JPG


SDC16506.JPG


Pozdrawiam i zachęcam do komentowania ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.321 108 2
#6
Doceniam Młody że Ci się chce ale ale zachęcam Cię do podmalowywania środków kabin i dodawania jakiś szczegółów i detali, przydały by się także tablice rejestracyjne.;)
Całkiem fajnie wygląda, ale spokojnie możesz go jeszcze ulepszyć.;)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Doceniam Młody że Ci się chce ale ale zachęcam Cię do podmalowywania środków kabin i dodawania jakiś szczegółów i detali, przydały by się także tablice rejestracyjne.;)
Całkiem fajnie wygląda, ale spokojnie możesz go jeszcze ulepszyć.;)
W tym modelu nie działałem nic w środku bo chciałem żeby ciągnik ograniczyć do niezbędnego minimum. Rejestracje dojdą jak zainwestuje w papier do fotografii ;)

Magnumka fajna, ale jakoś nie podoba mi się ten typ brudzingu naczepy.
Naczepa jest przybrudzona tak samo jak F90 tyle że później rozjaśniania białym wash-em. Być może światło sprawiło że wydaje się ona wręcz czarna ;)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#11
Hmmm w sumie stare ale czy koniecznie takie styrane życiem ?? Modele mi się podobają ale chyba za ostro zmęczone :D
 

Podobne wątki