• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - lyntog

daf xf105

Aktywny użytkownik
Reakcje
581 2 0
#31
W wywrotce tak ale betonomieszarka ze wzg na zabudowę jest tylko 8 x4 kiedyś próbowałem konfigurować 8 x8 ale jest to prawie nie możliwe ze wzg na zabudowę i cene a i tak nikt więcej nie zapłaci za m3 przewiezionego betonu a koszta są ogromne
 
OP
OP
Lyntog

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
860 6 2
#35
Bardzo fajna ta grucha . Mam nadzieję że kolekcja betonomieszarek będzie rosła w siłę.
Chciałbym jeszcze zdobyć MAN-a F90 8x4 z gruchą lub takiego SK:

sk_beton.jpg
Zdjęcie: ebay.de

Odrazu inaczej się prezentuje miniaturka ze skrętnymi kołami.Fajny model.
Cieszę się, że się podobają, mam jeszcze kilka wolnych zestawów do przyszłych modeli :D A dzisiaj kolejny model ze zamontowanymi ośkami, tym razem lew - MAN F2000 z naczepą cysterną firmy Kassbohrer z zestawu Exclusiv Serie Herpy. Oryginalnie w tym zestawie był MAN F90, ale ponieważ dzisiaj F90 w wersji ciągnika siodłowego to rzadkość, postanowiłem zrobić update kabiny ;) I oczywiście założyć skrętne koła:

man_f2000.jpg man_f2000_2.jpg
Zestaw ten oczywiście będzie dostarczał paliwa do mojej stacji na dioramie, którą widać było na kilku poprzednich zdjęciach :D
Sceneria też jest trochę inna względem poprzednich moich zdjęć, bowiem dziś w nocy na dioramie ekipy rozpoczęły wylewanie nowe nawierzchni, w tle nawet widać walec ekipy budowlanej :p Dioramę pokażę w całości jak zostanie ukończona cała nawierzchnia, bo na razie farba która miała być matowa trochę miejscami błyszczy i źle to wygląda. Ale ogólnie kolor chyba jest jak najbardziej OK, co sądzicie? :)
 

Podobne wątki