• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - lyntog

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
860 6 2
#1
Pora pokazać co nieco z kolekcji samochodów ciężarowych, które od pewnego czasu również zbieram :) Podobnie jak w przypadku autobusów kolekcjonuję głównie pojazdy które mi się zwyczajnie spodobały :)

Na pierwszy rzut Mercedesy SK, od których zaczęła się moja kolekcja ciężarówek:

mb_sk_1.jpg mb_sk_2.jpg
Czarny 6x4 V10 ze skrętnymi kołami - ten model początkowo miałem tylko jako solo, ale całkiem niedawno udało mi się dorwać do niego taką naczepę, która moim zdaniem pasuje tu idealnie :)

mb_sk_4.jpg
Biały 4x2 V8 czyli najzwyczajniejszy ciągnik z naczepą :) U mnie pomyślany jako zestaw do pracy przy placach budowy.

mb_sk_3.jpg
Srebrny 4x2 V8 - ciągnik to składak, ale fajnie wyszedł. Oryginalnie była tu czarna kabina, niestety była uszkodzona i musiałem podmienić. Naczepa - trafiła się za kilka euro to jest :p

mb_sk_5.jpg
Czerwony 6x4 V10 to zestaw Herpa 141963, a walec na naczepie jest produkcji Wikinga. To kolejny mój zestaw "budowlany" :)

mb_sk_0.jpg
I wszystkie SK razem :) Mam nadzieję, że wyszły mi jakoś te fotki przy sztucznym świetle ;)
 
OP
OP
Lyntog

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
860 6 2
#5
To dzisiaj tylko jeden zestaw, ale za to jaki! :)

volvo_1.jpg


Mam nadzieję, że tego modelu przedstawiać nie trzeba :) Jedyne tylko co mnie w nim wkurza to te światła, chętnie bym je podmalował wewnątrz na srebrno, tylko nie wiem czy nie popsuję, robił ktoś już taką przeróbkę?
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#6
Volvo jest naprawdę ładne (y) Co do świateł to myślę że nie jest to jakiś wielki problem, jak tylko rozbierzesz przód to na pewno da się coś podmalować ;)
 
OP
OP
Lyntog

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
860 6 2
#14
Dawno nic nie było a tymczasem niedawno do mojej zajezdni przyjechał MAN TGA firmy kurierskiej TNT :) Model został doposażony przeze mnie w skrętne koła, szkoda tylko, że wymagało to przeróbek mocowania kabiny.

tnt_1.jpg

tnt_2.jpg tnt_3.jpg
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#15
Świetnie wygląda ze skreconymi kołami, jeszcze jakbyś pobawił się z tylną belką i tablicami rejestracyjnymi to byłby idealny (y)
 

Podobne wątki