• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Ponieważ zamek koyota już prawie na ukończeniu, to taka oto Królowa zawitała na dziedziniec:
Przedstawiać specjalnie nie potrzeba ponieważ jest dobrze wszystkim znana.

1_g.jpg

2_g.jpg

3_g.jpg

4_g.jpg

5_g.jpg

6_g.jpg

6a_g.jpg

7_g.jpg
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Jest znana tylko chyba lepiej jakaś firana przy takim magazynie. Jak umieściłeś lusterko nad szybą czołową bo w moim Heide The Legend nie szło bo blenda a jej jakoś nie mogłem wyjąć. Ale oryginał ma tam kamerę więc jest bez.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Jest znana tylko chyba lepiej jakaś firana przy takim magazynie. Jak umieściłeś lusterko nad szybą czołową bo w moim Heide The Legend nie szło bo blenda a jej jakoś nie mogłem wyjąć. Ale oryginał ma tam kamerę więc jest bez.
Firana pasuje najbardziej, ale po drugiej stronie magazynu są tory i pewnie przeładunek z chłodni do chłodni ;)
Demontaż/montaż blendy zarówno w Legend jak i Lionheart.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
To jest jeden z tych modeli na którego patrzę i mam mały niesmak . Zresztą podobnie jest z oryginałem . Wszystko fajnie pięknie , ale bardzo drażnią mnie te białe plamy w schodkach i na tylnej ścianie ciągnika .
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Skoro podoba Wam się biały kolor to tym razem Volvo w barwach tego samego przewoźnika. Moim zdaniem naczepa ma skromną ale ciekawą grafikę przez co nie jest taka "pusta" jak poprzedniczka.

1_g.jpg

2_g.jpg
 
Ostatnio edytowane:

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Stary rozpędziłeś się z tą prezentacją floty Heide że nie ma czasu na opisanie każdego modelu mi najbardziej podoba się pierwsza królowa i volvo(y)wyglądają kapitalnie no i sceneria również super.gratuluję świetnej roboty:)