• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Bardzo fajna kolekcja, taka z serca, dużo pracy odstawione przy bringach, nigdy nie zapuszczałem się dalej niż po za pierwszą stronę,
nawet nie wiedziałem że masz swój wątek (i to jaki ;)).
Przekonałem się dzięki niemu do kupna czegoś z AWM, no i koniecznie muszę też kupić jakiegoś performanca .
Przydałaby się jakaś kolejna prezentacja tutaj ;)
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Zrodził się pomysł utworzenia spedycji we własnych barwach. Zobaczymy co z tego wyjdzie, dziś przemalowanka niskopodwoziówki z Herpy.

1.jpg


2.jpg
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Pomiędzy procesami lakierniczymi zacząłem dłubać małą dioramkę do prezentacji modeli, poprzednia była już na ukończeniu i niestety uległa zniszczeniu. Poszedłem na łatwiznę i jako imitację asfaltu użyłem papieru ściernego, papier "złapał" wilgoć i się zdeformował.
Nowa diorama będzie dużo mniejsza 60cm x 40cm i będzie przedstawiała magazyn pewnego spedytora.
PS. Bardzo dziękuję za komentarze oraz oceny :)

3.jpg


4.jpg