• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Luxus! Ładnie to wygląda co ty masz za lustrzankę?
Ostatnio widziałem Scania MAYOLANI w 1/50 też luxus, mogę się u Ciebie spodziewać takich dobroci? :niepewny:
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Luxus! Ładnie to wygląda co ty masz za lustrzankę?
Ostatnio widziałem Scania MAYOLANI w 1/50 też luxus, mogę się u Ciebie spodziewać takich dobroci? :niepewny:
To nie lustrzanka robi zdjęcia, podstawa to właściwe oświetlenie i dobrana biel (tak mi się wydaje).
Co do MAYOLANI to myślałem nad zebraniem takiej pod kolekcji, ale chyba nie, mam coś innego na oku (może się uda).
 
Reakcje
10.671 67 1
Kolorowa S bardzo fajna , ale jak już gdzieś pisałem bardzo rażą mnie w niej te białe plamy w stopniach . Man ze zmienionym ładunkiem świetnie się prezentuje . Natomiast złota scania z beczką cały czas mi chodzi po głowie i trzeba będzie kiedyś ten plan zrealizować .