• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Dziękuję bardzo :) Edycja Performance + ta naczepa jak z drogi zdjęta mogą tylko znów mnie zachwycić i wzbudzić niekontrolowaną zazdrośćo_O
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Performance to naprawdę udana i bardzo rozpoznawalna edycja Volva. Nic dziwnego, że model cieszy się taką popularnością. Do tego świetne zdjęcia potęgują jego piękno.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Świetne porównanie obydwu skali. (y) Koń jak już wcześniej pisałem jest genialny. Cały zestaw, z jeszcze genialniejszą naczepą od ROCO, jest fantastyczny! Do tego wielki plus za fotki.
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
nie wiem jak koledzy wyżej ale ja zbieram szczękę z podłogi.... model świetny, ale to jak go prezentujesz to już majstersztyk :eek: serio jakość zdjęć i całość widoczna na zdjęciach po prostu zwala z nóg... :)
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Bardzo dziękuję za oceny oraz komentarze. Przepraszam, że nie oceniam ani nie komentuję Waszych prezentacji ale ostatnio brakuje mi doby na cokolwiek :( Obiecuję, że nadrobię wkrótce.
@jarekom widziałem już nawet ze srebrnym grillem ale obawiam się, że to są "przemalowanki"
@Martino tak to naczepa Roco (niezła jakość wykonania).
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Świetny jest ten Performance. Żałuję trochę, że nie zaklepałem sobie jednej sztuki bo ceny za niego idą ostro do góry, no ale cóż nie można mieć wszystkiego. Gratuluje posiadania.