• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Bardzo sympatycznie to Volvo wygląda , a z tyłem naczepy wcale nie jest tak źle . Herpa tylko czasami potrafi coś fajnego w tym temacie pokazać . W większości modeli to właśnie AWM lepiej wypada . Jeśli chodzi o ciągnik to wersja 3 osiowa ich , tylko w barwach firm skandynawskich dobrze wygląda . Na nasze podwórka te ramy są nie co za długie .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Zestawy Bringa zawsze budzą zachwyt, szczególnie te typowo skandynawskie. Naczepa wygląda nieźle, chociaż z tyłem faktycznie mogli lepiej się postarać.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Obydwa są przepiękne, chociaż tego w 1:50 trochę Ci zazdroszczę. ;) Gryzie mnie tylko trochę to, że Herpa chyba nie byłaby sobą, gdyby nie strzeliła jakiegoś byka i w tym przypadku zrobili czarny pas pod szybą. :oops:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Gryzie mnie tylko trochę to, że Herpa chyba nie byłaby sobą, gdyby nie strzeliła jakiegoś byka i w tym przypadku zrobili czarny pas pod szybą. :oops:
Herpa ciągle strzela jakieś tam "byki" ale i tak porównując te modele to herpowski nie ustępuje swojemu większemu koledze. Obydwa wyglądają bardzo fajnie.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Bardzo dziękuję kolegom za oceny oraz komentarze, nic tak nie cieszy jak Wasze reakcje :)
Model w obu skalach jest piękny i rozszedł się bardzo szybko. Ja swoje zdobyłem jak były już niedostępne dzięki dwóm dealerom forumowym: @K&K-1/50-WSI oraz @pj-pauli . Porównując 1:50 do 1:87 to delikatnie wygrywa 1:50 ale biorąc trudność wykonania w 1:87 to można oba postawić na podium. Porównując Herpę do AWM to wygrywa oczywiście Herpa, jakość wykonania zdecydowanie lepsza: spasowanie chociażby lusterek to dzień do nocy (pomijam resztę). Na korzyść AWM przemawiają niektóre malowania.

Volvo (Herpa) od przewoźnika z północy Norwegii Thermomax Trondheim AS oraz naczepa w barwach sieciówki COOP (odpowiednik naszej np. Biedronki).
1.jpg

2.jpg

3.jpg
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Dziś "uchwyciłem na parkingu Actrosa ale było po zachodzie słońca i fotki wyszły takie sobie. Ma pauzować do rana i jeśli pogoda pozwoli to zrobię jutro sesję :)
3x.jpg
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Porównanie modeli w obu skalach super(y)w swojej kolekcji chętniej widziałbym tego w skali 1:87:)białe volvo też godne posiadania a zdjecie grupowe super(y)ale jak dla mnie dalej faworytem jest Performance 1:87 i jest zazdrość:mad:;).