• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Konfiguracja Scanii ciekawa, co prawda niewiele widać, bo zdjęcie ma minimalną głębię ostrości... Ale drewno Twoje wygląda super. To co Herpa dała to jakaś porażka w stylu Siku...o_O:ROFL:
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Dziś miałem troszkę wolnego czasu na zrobienie zdjęć (brak światła dziennego niestety) i postanowiłem uzupełnić post ze Scanią.
3.jpg

4.jpg

5.jpg

@Mafo , czy mogę prosić o połączenie postu. Dzięki.
 
Ostatnio edytowane:

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Zaraz Maver popadnie w zachwyty.:p Bring bardzo ciekawy, to malowanie zawsze mi się podobało zarówno na modelach jak i na oryginalnych samochodach.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Zaraz Maver popadnie w zachwyty.:p.
No i jak Ty mnie znasz Irokez :p No jakby mogło być inaczej abym nie pochwalił modelu w tych barwach. Jest śliczny i też mam takowy oczywiście w swoich zbiorach. Fajne jest to, że AWM zaczął robić od jakiegoś czasu 3osiowe ciągniki do tych modeli w skandynawskich malowaniach bo tam są one normą a dziwactwem jest 2osiowy ciągnik.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Wszystkie modele w tym malowaniu wyglądają rewelacyjnie i te Volvo też do nich należy(y)ta zieleń tak przyciąga uwagę że o tym niedopracowanym tyle naczepy można zapomnieć;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Świetny model a i wykonanie jest poprawne.Bardzo ładny jest koń w tej soczystej zieleni.
ale Volvo im wyszło kapitalnie,postarali się :)
Nie wiem czy dobrze myślę, ale jak dla mnie to Volvo ma jakieś dziwne podwozie. Czy po stronie kierowcy nie powinien być zbiornik paliwa? Jeśli się nie mylę to ten model chyba nie jest wykonany świetnie... No ale może się mylę... ;)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Nie wiem czy dobrze myślę, ale jak dla mnie to Volvo ma jakieś dziwne podwozie. Czy po stronie kierowcy nie powinien być zbiornik paliwa? Jeśli się nie mylę to ten model chyba nie jest wykonany świetnie... No ale może się mylę... ;)
Z tym zbiornikiem Maćku masz rację napewno,wcześniej tego nie widziałem,ale i tak uważam że super im to Volvo wyszło pomijając ten zbiornik :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Z tym zbiornikiem Maćku masz rację napewno,wcześniej tego nie widziałem,ale i tak uważam że super im to Volvo wyszło pomijając ten zbiornik :)
Całe podwozie jest do d...y, bo jest od starej wersji. AWM robi nową budę kabiny, a zostawia stare podwozie. Także model jest jaki jest, ale na pewno nie jest super. Jedyne co może być super w tym modelu to malowanie, poza tyłem naczepy oczywiście.