• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#23
Następny ciekawy gość z północy. Proste ubarwienie Tendena od dawna mi się podoba, ale zazwyczaj widziałem od nich Volva lub Scanie.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#31
Bardzo dziękuję za odwiedziny w moim temacie oraz miłe komentarze.
Teraz zaprezentuję moje dwa ulubione egzemplarze, które nabyłem wieki temu a urzekły mnie swoim kolorem (kameleon).
4. Scania (Herpa).
S_1.jpg

S_2.jpg

S_3.jpg

5.Volvo (Herpa).
V_4.jpg

Oraz w parze:
S_V1.jpg

S_V2.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#33
Te modele wyróżniają się osobliwym kolorem, szkoda że Herpa zaprzestała wypuszczania takich setów. Ale tutaj kangury niezbyt mi się podobają.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#35
Pamiętam jak wyszły te sety wtedy chorowałem na taki zestaw ale z renówkami. Co do kangura w poprzednim modelu to trochę źle mnie zrozumiałeś. Wiem, że tam ten element jest na porządku dziennym chodziło mi o to, że kangur od AWMu nie wygląda za dobrze no ale to kwestia gustu.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
#36
Bardzo ciekawa parka(y) no i ten kolor który je wyróżnia bo rzadko jest spotykany na modelach więc zostaje tylko pogratulować takich rarytasów;)