• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#1
Witam wszystkich na stronie mojej kolekcji pojazdów ciężarowych.
1. Mercedes Actros (AWM) w barwach norweskiej firmy transportowej.
1aa.jpg
2aa.jpg
3aa.jpg

Obecnie wersja pudełkowa, ale w późniejszym czasie będę urealniał.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#2
Model bardzo ciekawy, szczególnie zwrócił moją uwagę tył naczepy ta imitacja windy wygląda bardzo fajnie. Czekam na kolejne. :)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
#4
Bardzo ciekawie prezentuje się ten Actros(y)ze względu na malowanie jak i imitację windy na naczepie:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#7
Bardzo fajne obydwa modele. Bardzo na plus zaskoczyła mnie Herpa zrobionymi światłami w naczepie i świetnym tyłem kontenera. Podoba mi się tak wykonany model.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#8
Bardzo fajne obydwa modele. Bardzo na plus zaskoczyła mnie Herpa zrobionymi światłami w naczepie i świetnym tyłem kontenera. Podoba mi się tak wykonany model.
Niestety bez tablic (czcionki, o której rozmawialiśmy nie mogę pobrać). Może ktoś ma pliczek?
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
#11
Oba mietki są fajne ale ten z AWM mi się podoba i moim zdaniem lepiej zrobiony od tego herpowskiego.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#14
Obydwa fajne .AWM ma ciekawą kolorystykę..ja zawsze wolałem jednak produkt Herpy modeli ciężarowych odwrotnie natomiast jest z autobusami..
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#16
Świetny ten Actros z kontenerem Maersk.Wracając do pierwszej prezentacji to AWM pokazało klase,model rodem z Norwegii poprostu kapitalny.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#17
Obydwa brzydale ciekawe, ale w tym starciu jednak wygrywa AMW swoją lepszą stroną, czyli malowaniem. No i ta winda, w standardowej naczepie jeszcze tego u nich nie widziałem.
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#18
no no zapowiada się ciekawie :) oba modele świetne choć t chyba AWM wygrywa poprzez malowanie :) jednak ten producent na prawdę zaskakuje swoimi malowaniami na modelach (y)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#19
Widzę, że zaczynamy od ładnego wejścia :D. AWM ładniejszy, ale serce zostaje przy Herpie... Mam taki sam, i nawet sprawdzałem czy ja też mam podmalowane lampy w naczepach. Mam... :ROFL:
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#20
Bardzo fajne modele pokazałeś. Wygrywa prezentację naczepa z windą. Gdyby jeszcze były lusterka i blachy to byłaby "6"