• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - koyot

dziarka

Aktywny użytkownik
Dziękuję bardzo :) Edycja Performance + ta naczepa jak z drogi zdjęta mogą tylko znów mnie zachwycić i wzbudzić niekontrolowaną zazdrośćo_O

DamLen

Znany użytkownik
Performance to naprawdę udana i bardzo rozpoznawalna edycja Volva. Nic dziwnego, że model cieszy się taką popularnością. Do tego świetne zdjęcia potęgują jego piękno.

Slavi

Aktywny użytkownik
Świetne porównanie obydwu skali. (y) Koń jak już wcześniej pisałem jest genialny. Cały zestaw, z jeszcze genialniejszą naczepą od ROCO, jest fantastyczny! Do tego wielki plus za fotki.

UniQue

Aktywny użytkownik
nie wiem jak koledzy wyżej ale ja zbieram szczękę z podłogi.... model świetny, ale to jak go prezentujesz to już majstersztyk :eek: serio jakość zdjęć i całość widoczna na zdjęciach po prostu zwala z nóg... :)

OP
OP
koyot

koyot

Aktywny użytkownik
Bardzo dziękuję za oceny oraz komentarze. Przepraszam, że nie oceniam ani nie komentuję Waszych prezentacji ale ostatnio brakuje mi doby na cokolwiek :( Obiecuję, że nadrobię wkrótce.
@jarekom widziałem już nawet ze srebrnym grillem ale obawiam się, że to są "przemalowanki"
@Martino tak to naczepa Roco (niezła jakość wykonania).

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 91
Samochody ciężarowe 26
Samochody ciężarowe 9
Samochody ciężarowe 28
Samochody ciężarowe 51