• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Postawiłem sobie taki cel i udało się go osiągnąć. Faktycznie do dopiero dziś robiąc sesję foto zdałem sobie sprawę z ogromu ilości.

Ło panie. Ciężarówków jak mrówków :D. I każda cacy tylko gdzie Renaulty??
Nie mam niestety żadnej czerwonej renaty, wkrótce ma wyjść Herpa 310635 to zapewne zawita i do mnie.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Przejrzałem wątek i zdałem sobie sprawę ile pracy mnie czeka (lata świetlne jeśli chodzi o czas). Mam kilka gadżetów zakupionych od @pj-pauli , które pojawiają się u mojego imiennika :) . No cóż jak wspominałem czerwony tylko dlatego, że jest największa dostępność.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
@grzes_rr Właściwie do jeszcze nie jest skończona i mogę ją prysnąć od środka. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie.
Czyli pozostało pomalować wnętrze i lekki tuning tyłu.
@kosmo83 Dzięki za miłe słowo, skrętne ośki robią naprawdę dużą zmianę i polecam wszystkim.
@Alan LDZ Tak masz rację, tablice są z Łodzi. (dzięki @pj-pauli @Ciemny ).