• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Długo myślałem jakie firmowe barwy przybrać i postawiłem na czerwień, nie dlatego, że jest to jakiś mój ulubiony kolor, a raczej spora dostępność modeli w tym kolorze. Posiłkując się dodatkowo kitami można stworzyć naprawdę niezłą bazę. Wcześniej myślałem nad żółtym, ale pomysł częściowo upadł. Prezentowane modele w najbliższym czasie będą "gołe" i posłużą jako baza do dalszych prac.

Pokaz czerwonej floty otwiera:

IVECO.
1g.jpg

2g.jpg
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Na to czekałem, osobiście bardzo mi żal że Scania nie jest już autonomiczną firmą:(
Niestety też mnie to zasmuciło, korporacje rządzą całymi gospodarkami. Scania to kolejny tego przykład.
Wracając do prezentacji, pokazałem Wam wszystkie posiadane konie należące do stajni Koyot Logistik
Jeżeli ktoś sobie życzy pojedyńcze zdjęcie któregoś modelu to śmiało piszcie ;)
Prawie każdy koń ma już swój ogon
:)