• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Podobaja mi się te Iveco. Poprawki na plus i puszki dopasowane. Taki mały magazyn a ruch spory. Deszczu to zazdroszczę.
Bardzo się cieszę, że poprawki wyszły dobrze, na żywo wygląda zdecydowanie lepiej z tymi lusterkami. Już zauważam, że ten magazyn to chyba tylko taka przystawka, a co do deszczu to mam go już dość, pięć dni opadów i jeden dzień słońca.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Co koledzy myślicie o takiej konfiguracji:
Podczepiłem firankę zamiast puszki pod IVECO, które już pokazywałem. W naczepie dojdą jeszcze pełne osłony w niebieskim kolorze.

1.jpg

2.jpg

3.jpg


Aby nie nabijać postów dorzucam jeszcze drugiego bez puszki:

4.jpg

5.jpg


Dwa pasące się konie :)

6.jpg

7.jpg

8.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Pomysł tymi naczepami bardzo ciekawy. Fajnie je spasowałeś i modele Iveco bardzo dobrze wyglądają w takich konfiguracjach. Przynajmniej mnie się podoba takie połączenie. (y)
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Bardzo się cieszę, że taka konfiguracja Wam się podoba. Po cukierkach od Herpy nadchodzi wielki shit od AWM.
Inaczej tego nie da się opisać, nawet trochę szkoda mi użytego kleju do zamocowania lusterek (w dodatku producent nie przewidział tego na przód, a to od kierowcy to nijak ma się z oryginałem, jak prawie reszta modelu). Przy wyjmowaniu z opakowania zalecana szczególna ostrożność, duże ryzyko zgubienia części.

1.jpg

2.jpg

3.jpg
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Kupiłem ze względu na to, że "polonik" błędów dużo, ale w 1:1 nie widzę na żywo to i tak bardzo mi nie przeszkadza jak poprzednik. Trochę pracy i coś jeszcze z tego będzie, taką mam nadzieję.

4.jpg

5.jpg

6.jpg