• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Kolekcja Luke'a

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Zacznę od Nysy. Świetny pomysł , bo w naszej skali model Nysy występuje rzadko, a w wojskowych barwach praktycznie wcale. Ogromny plus, za sesję na makiecie.
Jelcz 640. Napiszę to też w Twoim wątku, WOW! :eek: Kawał dobrej roboty! Z Twoją patyną to mistrzostwo sztuki i sam muszę sobie kupić tego Jelcza. Gratuluje świetnego nabytku.
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Dziękuje Panowie za miły odbiór poprzedniego modelu pojazdu ciężarowego z mojej kolekcji:cool:
Dziś prezentacja polskiej myśli technologicznej czyli: Jelcz 316 w barwach PKS.
Model powstał z druku 3d od GPM'u.
Wykonanie i patyna by Me czyli "Luke's Workshop";)

Zapraszam do prezentacji:
LukesWorkshop-Jelcz-00.jpg

LukesWorkshop-Jelcz-01.jpg

LukesWorkshop-Jelcz-03.jpg

Lukesworkshop-Jelcz-05.jpg
Lukesworkshop-Jelcz-07.jpg
Lukesworkshop-Jelcz-09.jpg

Lukesworkshop-Jelcz-06.jpg

Pozdrawiam,
Łukasz
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Model świetnie wykonany i prezentuje się podobnie. To zasługa producenta i Twoja.(y)
To co mnie cieszy najbardziej to fakt, że monopol Tola i Seweryna został przełamany. I nie umniejszając ich zasług w tej materii ktoś kto nie ma cierpliwości aby czekać na niewątpliwie lepszej jakości modele może wybrać GPM i własną inwencję.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
Świetnie go zrobiłeś. (y) Jestem pod wrażeniem. Gratuluję. (y) Jedno mi się tylko nie do końca podoba, bo jakoś nie przypominam sobie, żeby tak wyraźnie były przez plandekę widoczne całe deski na bokach i konstrukcja dachu plandeki.
 

Podobne wątki