• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Kolekcja Luke'a

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#63
WOW!!! Ale pięknego Stara "popełniłeś"! :eek: Na szczególną uwagę zasługują barwy, chyba jeszcze nie było takich na tym modelu. Dobra robota i kolejna świetna miniatura w Twojej kolekcji.
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#64
Dzięki Panowie za komentarze i miłe słowa uznanie mojej skromnej konwersji;)
Tym razem prosto z pudełka Rockowski - Steyr S91.
Model znalazł się w mojej kolekcji dzięki uprzejmości kolegi Sławka @Slavi, dzięki!
Reflektory, światła, lustra itp wynalazki będą jak wjedzie ciągnik na warsztat - a przy okazji również na lakiernie oraz myślę, że trzeba będzie również zdemontować przedni napęd... co by go upodobnić do ciążarówki rodem z PRL:gwizd:
Steyr-0.jpg


Steyr-1.jpg

Steyr-2.jpg

Steyr-3.jpg

Steyr-4.jpg

Zapraszam do komentowania;)

Pozdrawiam
Łukasz
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#70
Bardzo fajny sobie model Łukasz sprawiłeś! :D Niby model znam już bardzo dobrze, ale Twój temat rzuca na niego zupełnie nowe światło. :D Model ma ogromny potencjał i też nie mogę się doczekać, aż zrobisz z niego wyjątkowego KILERA.
Na szczególną uwagę w tym modelu zasługuje plandeka. Trzeba przyznać, że Roco wiedziało jak to robić...
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#73
Dziękuję Panowie za komentarze i pozytywny odbiór kolekcji;)

Co prawca kilka fotek zaprezentowałem w działe warsztatowym, ale i tu nie może zabraknąć polskiego pick-up'a, dostawczaka i pojazdu dla rolnika w jednym czyli Tarpana 237D. Model powstał z druku 3D oraz dedykowanych blaszek od GPM'u.
Tarpan-01.jpg

Tarpan-04.jpg

Tarpan-05.jpg

Tarpan-10.jpg

Tarpan-06.jpg

Tarpan-08.jpg
Tarpan-07.jpg

Tarpan-11.jpg

Tarpan-12.jpg

Tarpan-02.jpg

Zapraszam do pozostawienia komentarza;)

Pozdrawiam,
Łukasz
 

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
#77
Bardzo fajnie wyszedł (y)

Przyzwyczaiłem się do pewnej chropowatości druku 3D, a tu jest gładziutko jak dobry odlew z plastiku. Musiał kolega jakoś szlifować karoserię czy też technologia druku poszła już tak do przodu?
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#79
Długo tu szedłem, ale jestem! :D Kolejny duży kawał naszej motoryzacyjnej historii w 1:87. Świetnie Ci wyszedł ten model, do tego postacie wewnątrz i jak dla mnie HIT - diorama. :eek: Mega klimatyczna. Fantastyczna robota! :)
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#80
Witajcie Panowie piątkowo, bardzo dziekuję za potytywny odbiór Tarapana i komentarze.
Teraz dla odmiany konkurencyjna firma czyli A&S i jej Żuk A07 również z druku 3d. Wykonanie i patyna by Me;)
Żuk-01.jpg

Żuk-02.jpg

Żuk-03.jpg

Żuk-04.jpg

Żuk-05.jpg

Żuk-06.jpg

Zapraszam do komentowania:p

Musiał kolega jakoś szlifować karoserię czy też technologia druku poszła już tak do przodu?
Przemku, technologia drukowania powyższych modeli nie jest aż tak zaawansowana i bez szlifowania się nie obejdzie. Należy również uważać by przypadkowo nie ściąć drobnym detali lub na kolejnych etapach prac nie zalać ich podkładówką...

Pozdrawiam,
Łukasz
 

Podobne wątki