• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Kolekcja Luke'a

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#41
Przód do Nysy przepracowałem dawno, dawno temu, zaszronione szyby też. Teraz trochę głupio, że te pierwsze Nyski z mojej wytwórni były takie lekko pokraczne, ale tym większy szacunek dla Luke'a że nadał swojej taki fajny, schyłkowy klimat.

DSCN5250.JPG
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.481 158 2
#42
Przód do Nysy przepracowałem dawno, dawno temu, zaszronione szyby też. Teraz trochę głupio, że te pierwsze Nyski z mojej wytwórni były takie lekko pokraczne, ale tym większy szacunek dla Luke'a że nadał swojej taki fajny, schyłkowy klimat.

Zobacz załącznik 729002
Plus dla Ciebie, że chciałeś coś stworzyć.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
#43
Przód do Nysy przepracowałem dawno, dawno temu, zaszronione szyby też. Teraz trochę głupio, że te pierwsze Nyski z mojej wytwórni były takie lekko pokraczne,
Jak to mówią... Pierwsze koty za płoty. Teraz mając już doświadczenie może warto wrócić do projektu i zrobić go w lepszej jakości... :) Nysek nadal brakuje na rynku, także... ;) :)
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#44
Przód do Nysy przepracowałem dawno, dawno temu, zaszronione szyby też. Teraz trochę głupio, że te pierwsze Nyski z mojej wytwórni były takie lekko pokraczne, ale tym większy szacunek dla Luke'a że nadał swojej taki fajny, schyłkowy klimat.
Danielu @Terebesz , coś mi się wydaje, że muszę swoją wymienić na "nowszy" model:cool:
I do tego jakie ładne wycieraczki i lustereczka mają(y)

Pozdrawiam
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
#45
Nyska jaka jest , każdy widzi. :D Sam model ma już swoje lata i jak się nie mylę, była to chyba pierwsza Nysa w naszej skali.... Tak jak napisał Marcin - kwestia gustu i swego rodzaju "tolerancji modelarskiej"... Robur jest genialny. Brekina cały czas pokazuje, jak można robić modele w rozsądnej cenie...
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#56
WOW!!! :eek: Ale piękny "bunkier"! Chętnie bym ten model przygarną do swojej "kolekcji"! Czerwona naczepa będzie pięknie pasowała. ;)
Oj będzie pasowała, będzie:cool: Wiesz Sławek, zawsze Ci mogę takie "Folfo" do kolekcji wystrugać...

Rama Maćku, rama będzie czerwona...;)

Stworzyłeś cudo :love: ogon będzie ten co przy Jelczu u @Slavi ?
Ten ogon będzie wykorzystany do innego projektu w klimacie PRL, do "bunkra" będzie coś bardziej charakterystycznego... ale narazie to ciiiiiiii co by się nie wydało;)

Pozdrawiam
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#57
Witajcie Panowie,
Dzięki za miłe słowa i oceny poprzedniej prezentacji:cool:
Teraz dla odmiany model plastikowy czyli Adamowy Star w zabudowie izoterma przedstawiający pojazd ze Spółdzielni Mleczarskiej Jogser
w Sosnowcu.
Model dostał nową powłokę lakierniczą, patynę oraz gruntownie zmodernizową zabudowę izotermy.
Wykonanie i patyna by Me;)

Zapraszam do prezentacji i zostawienia komentarza.

Pozdrawiam,
Łukasz
Jogser by Luke-01.jpg

Jogser by Luke-02.jpg

Jogser by Luke-03a.jpg

Jogser by Luke-04.jpg

Jogser by Luke-05.jpg

Jogser by Luke-06.jpg
 

Podobne wątki