• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - jestrabh

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
Tatra wywrotka jak dla mnie ma ciekawą sylwetkę. Proporcjami przypomina mi dziecięcą zabawkę z piaskownicy :)
Przepraszam Heńku za zaśmiecenie zacnego wątku, ale nie wiedziałem gdzie wstawić to zdjęcie. Nawiązuje do poruszonej przeze mnie tematyki zabawkowo- tatrowej :) Jakiś czas temu dla moich synów (i dla siebie) kupiłem taką oto Tatrę 148 do piaskownicy. Ma około 72 cm długości. To jest wznowienie starej czechosłowackiej zabawki przez firmę Wader.
IMG_3738_.jpg
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Heniu no teraz to mi ciśnienie podniosłeś ;) Przy następnym spotkaniu miej jednego z nich przy sobie bo na pewno nie odpuszę sobie aby jednego od Ciebie wyciągnąć. Są zarąbiste... oba bez wskazania który jest ładniejszy.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Te jelcze są rewelacyjne . Żółty mnie rozłożył na łopatki ,ale ten niebieski z hortex-u mnie dobił . Zdecydowanie bardziej mi się to malowanie podoba . Pasowało by teraz z adamowego stara zdjąć pakę chłodni i przerobić ją na przyczepę i mamy piekny frigo zestaw .
 

Podobne wątki