• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - jestrabh

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
Pokraka? Dla mnie wręcz przeciwnie! Piękna, zwarta sylwetka, skrzynia jest odpowiednia do ładowności, taka wtedy była technika, w ogóle jestem fanem czeskiej motoryzacji.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Stara Tatra bardzo fajna. Ja osobiście takich nie pamiętam na naszych drogach, ale z tego co słyszałem, to w innych rejonach niż centralna Polska takie jeździły. Jak dla mnie to model bardzo fajny i lepiej wykonany niż herpowskie z tuningowanymi tylnymi światłami naczep.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Model ogląda się z bardzo dużym zaciekawieniem dzięki wykonaniu i oryginalności w swej sylwetce :) Fajnie, że w taki sposób możemy poznać troszkę historię Tatry :)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
WOW! Wg. mnie świetnie wykonane te dwie ostanie Tatry. (y) Sam na żywo nigdy ich nie spotkałem (chyba), ale oglądając stare zdjęcia, widać , że dzielnie służyły w czasach PRL...
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Realizm pojazdów na najwyższym poziomie, do tego budynek i cała reszta świetnie się prezentują w całości. Czarno białe zdjęcia niczym z albumu. Rewelacyjnie wyszło.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Nie należę do osób, którym byłoby dane widzieć takie pojazdy na żywo, ale tutaj robi to wrażenie. Bardzo realistycznie wykonany.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Model świetny , patyna idealna ale sam samochód totalna pokraka za krótki i za wysoki :)
Marcinie poszperałem trochę i znalazłem taką informację o skróconych kiprach w tych Tatrach. To był tzw. Dumpcar przeznaczony do przewozu kamieni i ciężkiej ziemi. Max. obj. kipra to 5m3 i 9240 kg ładunku.
 

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
Tatry bardzo fajne. Rónież jestem fanem czechosłowackich aut użytkowych, szczególnie Tatr. Tatra wywrotka jak dla mnie ma ciekawą sylwetkę. Proporcjami przypomina mi dziecięcą zabawkę z piaskownicy :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Marcinie poszperałem trochę i znalazłem taką informację o skróconych kiprach w tych Tatrach. To był tzw. Dumpcar przeznaczony do przewozu kamieni i ciężkiej ziemi. Max. obj. kipra to 5m3 i 9240 kg ładunku.
Super Heniu tylko ja pisałem w sensie wizualnym a nie tym jak to technicznie było rozwiązane , po prostu mi osobiście nie podobają się tak wysokie i krótkie za razem pojazdy i mimo że takie wychodziły z fabryki lub innych zakładowych warsztatów po prostu to jest brzydkie :)
Doceniam jednak zaangażowanie i chęć posiadania jak najdokładniej odwzorowanego modelu :)
 

Podobne wątki