• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - jestrabh

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Kapitalne te jelcze są . O ile w tych dwóch pierwszych te naczepy mi pasują tak już przy tych dwóch ostatnich nie bardzo . Szczególnie ta beczka z napisem cement . Bardziej by chyba pasowało mleko .
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Oglądam te Jelcze w coraz większej ilości wątków i zastanawiam się cały czas, czemu wszyscy idą na łatwiznę i dają te naczepy z Herpy. To że są one pomalowane lakierami półmatowymi i dodane kalki nie sprawia że pasują one od razu do tych Jelczy. Bo same ciągniki są zrobione na prawdę na wysokim poziomie. Jednak bardzo tracą przez zastosowanie starych form naczep Herpy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Oglądam te Jelcze w coraz większej ilości wątków i zastanawiam się cały czas, czemu wszyscy idą na łatwiznę i dają te naczepy z Herpy. To że są one pomalowane lakierami półmatowymi i dodane kalki nie sprawia że pasują one od razu do tych Jelczy. Bo same ciągniki są zrobione na prawdę na wysokim poziomie. Jednak bardzo tracą przez zastosowanie starych form naczep Herpy.
Wiesz Piotrze... Dajemy takie naczepy jakie mamy w swoich zbiorach. Niełatwo jest dobrać naczepę do tego Jelcza, tak żeby idealnie pasowała. Może trzebaby wykonać samemu taką naczepę od podstaw? Ale nie każdy to umie...
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
He,he.Właśnie mnie Maćku ubiegłeś w udzieleniu odpowiedzi bo chciałem się posiłkować takim przewrotnym stwierdzeniem Bacy: ” Bo takie Momy”
A, z Bacą było tak:
Baca chciał wstąpić do partii i stanął przed egzekutywą na przepytanie na ile jest w stanie się poświęcić tejże.
Poza innymi pytaniami padają i takie:
Baco, a zegarek byście partii oddali? A, co by niy?
Baco, a sprzęty byście oddali?A, co by niy?
Baco, a chałupę też byście oddali? Tys!
A, owieczki? Łowiecki- niy!
A, to dlaczego? Bo MOM!:)
 
Ostatnio edytowane:

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Za dużo, w za krótkim czasie tych Jelonów, tu na prawdę trzeba zacząć brać jakiś leki uspokajające, bo przy takich prezentacjach ciśnienie wzrasta sporo, zajebiste modele!!!
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Rodzina Jelonków ładna i duża, może jakieś grupowe foto?
Mówiąc o rodzinnej fotce masz na myśli te cztery modele czy wszystkie moje jelonki?
Uprzedzając Twoją odpowiedź powiem tak: Jeśli te ostatnie to no problem, jeśli wszystkie to musiałbym użyć drona, którego na chwilę obecną nie posiadam.;)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Powiem Ci Maćku, że ich nie liczyłem bo część jest w gablotach, a sporo w pudełkach. Ale tak z grubsza licząc to nie wiem czy jest ich aż dziesiąt, ale dzieści kilka na pewno garażuje. I już kilka razy myślałem nad tym jak je razem pokazać.:)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Kapitalne te jelcze są . O ile w tych dwóch pierwszych te naczepy mi pasują tak już przy tych dwóch ostatnich nie bardzo . Szczególnie ta beczka z napisem cement . Bardziej by chyba pasowało mleko .
He, he. Nie wiem co Cię z tym mlekiem naszło bo ja czegoś takiego nie pamiętam, ale faktem jest, że te naczepy wyglądały oryginalnie inaczej bo były dwu lub jednoosiowe. Natomiast napis jak pamiętam był. Czy takiej wielkości litery i taka czcionka to też już nie pamiętam, ale jestem przekonany, że zanim Seweryn coś takiego zrobił to musiał to zapewne na jakiejś podstawie fotograficznej opierać. A, jeśli to jest tylko wytwór jego fantazji i kompletna fikcja to ja ortodoksem nie jestem i mi to nie przeszkadza. Modele są fantastycznie wykonane i nic nie stoi na przeszkodzie aby je konfigurować w dowolny sposób w zależności od potrzeb.:)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Mi to generalnie chodziło o tą formę beczki . Trochę jest za duża do wożenia cementu i nie bardzo mi to tutaj leży . Zresztą te dwu-owiowe jakoś tak wyżej na "koniu" stały niż ta .
 

Podobne wątki