• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - jestrabh

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#41
Świetny model na prawdę rewelacja i dużo ciekawiej wygląda z kontenerem ze złomem niż by miała być naczepa :) typowo kojarzy mi się z takimi kontenerami wysłużonymi co nagminnie po mieście jeżdżą to ze złomem to ze śmieciami ;) gratuluję
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#42
Wszystkie kłaczki widać!!! kurcze z większej odległości proszę robić fotki , bo jak patrzę na te swoje wypociny z takiego bliska to po kolejnego browara muszę sięgać...
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#43
Wszystkie kłaczki widać!!! kurcze z większej odległości proszę robić fotki , bo jak patrzę na te swoje wypociny z takiego bliska to po kolejnego browara muszę sięgać...
No nie bądź Piotrze taki skromny, też taaaakie wypociny chętnie bym się nauczył robić.
Ale z tym większym dystansem masz rację i już wcześniej Mafo też o tym wspomniał. Rozumiem Ciebie i jego bo zdjęcia przez Was robione są na najwyższym poziomie. Ja niestety lustrzanką z kompletem obiektywów nie mogę osiągnąć jakości lepszej od fotek robionych.... telefonem:eek:
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#46
Ciekawy zestaw do dłużycy , fajna waloryzacja , jak zwykle się muszę przyczepić , burty na zakręcie będą przeszkadzać.:cool:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#50
Świetny ten Twój Jelcz. Zupełnie inny niż mój. Jako Łączność wygląda rewelacyjnie. (y)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#53
Tylko nie każ mu cofać w wąskiej uliczce :ROFL:
Broda nie podpuszczaj:D Jak będę gotowy temat udźwignąć to specjalnie dla Ciebie opuszczę mu burty;)
[DOUBLEPOST=1458485487,1458485005][/DOUBLEPOST]
Świetny ten Twój Jelcz. Zupełnie inny niż mój. Jako Łączność wygląda rewelacyjnie. (y)
Dziękuję za docenienie (y)Dlatego pozwoliłem sobie go dziś pokazać, pomimo faktu prezentacji przez Ciebie bardzo podobnego modelu w dniu wczorajszym.
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#55
Dosyć ciekawie wygląda ten Jelcz w takim połączeniu, swego czasu dosyć popularne "zestawy" do przewozu drutów, tyle że "koń" nieco inny :D .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#57
Świetnie zrobiona ta puszka. Gratuluję. Reni w tym kolorze to brakuje tylko napisu LIPIŃSKI na globie.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#59
Uśmiech Paryża idealnie wpisuje się pod krótką naczepę z zapewne ciężkim tematem. Ale da radę, ten kolor doda mu mocy. :ROFL:
 

Podobne wątki