• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - jestrabh

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#22
Wszystkie modele są zajefajne. Skodzinkę świetnie zjada rdza - wygląda to mistrzowsko. Manik to cudo samo w sobie ,a pucha na Scanii jest styrana jak w realu.
Szczerze gratuluje posiadania takich modeli.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#27
Ale frajdę mi zrobiłeś z rana tym Transoceanem. m025.gif Piękne dwa Jelonki. Coraz ciekawiej się robi w Twoim temacie. k020.gif
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#28
Proszę zwolnij z tymi prezentacjami bo wysiądzie mi pikawa;)
Twoja kolekcja jest naprawdę warta pozazdroszczenia.
Nic więcej nie napiszę bo brak mi już słów:)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#31
Tak się zastanawiam czy zostało jeszcze coś z epoki PRL czego nie masz :D Jelcze piękne . Są klasą samą w sobie . Co do renault to piękne . Mam fioła na punkcie tego modelu , a ten jeszcze przeszedł przez ręcę Pitera . Świetna jest .
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#32
Tak się zastanawiam czy zostało jeszcze coś z epoki PRL czego nie masz :D Jelcze piękne . Są klasą samą w sobie . Co do renault to piękne . Mam fioła na punkcie tego modelu , a ten jeszcze przeszedł przez ręcę Pitera . Świetna jest .
Być może czegoś mi tam brakuje, ale to będzie można ocenić za jakiś czas bo wszystkiego od razu nie da rady pokazać;) Co do Reno to jeszcze kilka na moim placu stoi w tym 2 lub 3 od Piotra:D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#34
Bardzo fajnie wygląda ten zestaw. Jedynie czego mi tu brakuje to delikatny "brudzing" Renatki, taki sam jak wanny. Wtedy będzie idealny zestaw.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#40
Model fajnie zwaloryzowany. Pięknie postarzony ten kontener. Ale przy takich dużych powiększeniach widać, niestety, że jest to malowanie. Lepiej to wygląda z większej odległości.
 

Podobne wątki