• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#1
Witam w temacie moich samochodów ciężarowych. Mam zamiar zaprezentować tu modele, które trafiły do mnie z różnych źródeł. Zapewne część z nich już była prezentowana przez ich twórców lub byłych właścicieli, którzy też są obecni na tym forum dłużej niż moja skromna osoba.
W mojej kolekcji zdecydowana większość model to pojazdy z okresu PRL-u, wyprodukowane w Polsce i w tzw.Demoludach jak również współczesne pojazdy ciężarowe. Zapraszam do oglądania i komentowania.:)
Dziś ciężarówka naszych południowych sąsiadów.
20160313_220249.jpg
20160313_220320.jpg
20160313_220355.jpg
20160313_220436.jpg
20160313_220525.jpg
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#3
Piękna ta Skoda. Widać, że przewiozła już "parę";) ton towaru. Podoba mi się taka waloryzacja.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#11
Kolejny pięknie przerobiony zestaw. Deski wyglądają świetnie. W ogóle waloryzacja i oznaczenia są super. Gratuluję takiego dopieszczonego zestawu. (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#12
Nazakładałeś Panie tych tematów na forum i ten mi gdzieś umknął :D Kolejne ciekawe modele tutaj pokazujesz . Skoda fantastycznie się prezentuje . Pięknie spatynowana . O wyrobach Irokeza pisać nie trzeba bo to klasa sama w sobie . Jako że trochę jeździłem wywrotką ze zbożem między innymi to bym się tutaj do paru rzeczy przyczepił , ale chodzi głównie o wywrotkę . Ogólnie piękny model .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#16
Fajnie wygląda taki prosto z drogi. Waloryzacja bardzo ciekawa. Puszka jest od Athearna? Czy to jakiś inny producent?
 

Podobne wątki