• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - jestrabh

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Stara Tatra bardzo fajna. Ja osobiście takich nie pamiętam na naszych drogach, ale z tego co słyszałem, to w innych rejonach niż centralna Polska takie jeździły. Jak dla mnie to model bardzo fajny i lepiej wykonany niż herpowskie z tuningowanymi tylnymi światłami naczep.

Slavi

Aktywny użytkownik
WOW! Wg. mnie świetnie wykonane te dwie ostanie Tatry. (y) Sam na żywo nigdy ich nie spotkałem (chyba), ale oglądając stare zdjęcia, widać , że dzielnie służyły w czasach PRL...

DamLen

Znany użytkownik
Nie należę do osób, którym byłoby dane widzieć takie pojazdy na żywo, ale tutaj robi to wrażenie. Bardzo realistycznie wykonany.

OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Model świetny , patyna idealna ale sam samochód totalna pokraka za krótki i za wysoki :)
Marcinie poszperałem trochę i znalazłem taką informację o skróconych kiprach w tych Tatrach. To był tzw. Dumpcar przeznaczony do przewozu kamieni i ciężkiej ziemi. Max. obj. kipra to 5m3 i 9240 kg ładunku.

Flotoma

Znany użytkownik
Tatry bardzo fajne. Rónież jestem fanem czechosłowackich aut użytkowych, szczególnie Tatr. Tatra wywrotka jak dla mnie ma ciekawą sylwetkę. Proporcjami przypomina mi dziecięcą zabawkę z piaskownicy :)

Brodagaz

Znany użytkownik
Marcinie poszperałem trochę i znalazłem taką informację o skróconych kiprach w tych Tatrach. To był tzw. Dumpcar przeznaczony do przewozu kamieni i ciężkiej ziemi. Max. obj. kipra to 5m3 i 9240 kg ładunku.
Super Heniu tylko ja pisałem w sensie wizualnym a nie tym jak to technicznie było rozwiązane , po prostu mi osobiście nie podobają się tak wysokie i krótkie za razem pojazdy i mimo że takie wychodziły z fabryki lub innych zakładowych warsztatów po prostu to jest brzydkie :)
Doceniam jednak zaangażowanie i chęć posiadania jak najdokładniej odwzorowanego modelu :)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 91
Samochody ciężarowe 26
Samochody ciężarowe 9
Samochody ciężarowe 28
Samochody ciężarowe 51