1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Ciężarowe - jestrabh

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika jestrabh, 13 Marca 2016.

1. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Kolejna fajna "staruszka" w Twoim wydaniu(y) Nie ma wyjścia...musi się podobać:)

• Doceniam Doceniam x 1

2. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Ja jestem zakochany w tym modelu . Nie dość że "majorka" to jeszcze w malowaniu PEKAES-u .

• Doceniam Doceniam x 1
  3. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Z ostatnio prezentowanych modeli PEKAESu to zdecydowanie Majorka wygrywa te prezentacje ;) Doskonale się prezentuje.

• Doceniam Doceniam x 1
  4. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Fajny PEKAESIAK, ale popracuj nad ostrością, bo ucieka... głównie w stronę modeli na metalowych kołach. ;)

• Doceniam Doceniam x 1
  5. tuniu32

tuniu32 Znany użytkownik

Bardzo fajny zestaw wyszedł.Jelcz rewelacja.

• Doceniam Doceniam x 1
  6. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Kolejny świetny model w barwach Pekaesu nam zaprezentowałeś(y)jak do tej pory ze wszystkich pokazanych z tej floty ten podoba mi się najbardziej:)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Kapitalny model (y)(y)(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  8. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Kolejny świetny staruszek zagościł na Twojej drodze (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  9. FH-12

FH-12 Aktywny użytkownik

Pekaes świetnie się prezentuje ale to Jelcz wpadł mi bardziej w oko. Teraz podczepić przyczepę i dodać ładunek materiałów budowlanych na pakę. :D

• Doceniam Doceniam x 1
  10. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Jelon jeszcze bardziej efektowny z tym żurawiem. Pekaes także ładnie zrobiony, szkoda że to już historia.

• Doceniam Doceniam x 1
  11. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Oj zbierałem się żeby sobie zrobić taką Renie ale na zbieraniu się skończyło, 2 lata w szafce przeleżała i poszła na alledrogo, a teraz patrzę na Twoją i żałuję.:mad: Fajnie wyszła bardzo mi się podoba.(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  12. Lec Go (Bartek)

To teraz u mnie mocy urzędowej w temacie PEKAES-u nabierają :D

13. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Kurcze rzeczywiście, Ty je kupiłeś. Ja już tak mam sprzedam, a później żałuję.:)

14. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Tabor PEKAES-u, wcielenie kolejne. Tym razem IVECO:)

20171014_104909.jpg 20171014_104954.jpg 20171014_105027.jpg 20171014_105047.jpg 20171014_105120.jpg 20171014_105135.jpg

• Super! Super! x 9
  15. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Bardzo fajny "Turbol" w barwach PEKAESU. Jeszcze tylko dać srebrne felgi do naczepy i będzie wyglądał prawie jak oryginał.

• Doceniam Doceniam x 1
  16. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Bardzo ładny zestaw zabytkowy zestaw.Jak już napisał Mafo fele do malowania(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  17. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Fajny klasyk (y)(y)(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  18. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Twoja baza Pekaes-u godna pozazdroszczenia, choć sama naczepa nie przypadła mi do gustu w powyższym przypadku. Jednak Iveco wygląda przekozacko (y):rolleyes:

• Doceniam Doceniam x 1
  19. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Bardzo fajnie prezentujący się i godny posiadania zestaw w barwach Pekaesu(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  20. Lec Go (Bartek)

Kolejny Pekaes na którego się bardzo przyjemnie patrzy .

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij