1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Ciężarowe - jestrabh

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika jestrabh, 13 Marca 2016.

1. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Ciekawy model. Wydaje mi się, że powinieneś mu zmienić Trilexy z tyłu na normalne felgi. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że w PEKAESIE te Volva nie miały Trilexów.

• Doceniam Doceniam x 1

2. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Fajny bunkier (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  3. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Fakt , stoi jak wół . Bardziej mi wpadło do głowy że jest nie dokończona i myślałem że będzie do następnego projektu :D

• Doceniam Doceniam x 1
  4. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Maćku, może i masz rację bo ja takiej wiedzy nie posiadam, ale skoro Iro takie założył, a ja modelarskim ortodoxem nie jestem to pewnie już u mnie takie zostaną:)

• Doceniam Doceniam x 1
  5. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Fakt nie spotkałem się z takimi kołami w Bunkrach Pekaesu a ten już w PKS-ie właśnie z tej firmy pochodzi. Jednak mam słabość do tego rodzaju kół i czasem dawałem je do swoich F89 oraz F88.:)

• Doceniam Doceniam x 1
  6. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Model ogląda się naprawdę z bardzo dużym zaciekawieniem, bo wykonany jest fajnie a po drugie to prezentuje sobą transportową historię:)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Historia w miniaturce.Piękny model pokazałeś.

• Doceniam Doceniam x 1
  8. jestrabh

Dzięki za komentarze i uwagi:) Dziś kolejny Jelonek, tym razem z Hiabem na plecach;)

20171014_105447.jpg 20171014_105205.jpg 20171014_105503.jpg 20171014_105525.jpg 20171014_105545.jpg 20171014_105654.jpg 20171014_105720.jpg

• Super! Super! x 14
  9. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Kapitalne są te jelonki .

• Doceniam Doceniam x 1
  10. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Świetnie wygląda ten Jelon, ten żuraw dodaje mu charakteru no i nawet na tych Herpowskich kołach jest ciekawie (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  11. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Model wygląda rewelacyjnie z tymi wszystkimi dodatkami(y)i ładunek też prezentuje się świetnie:)gratulacje za świetne modele.

• Doceniam Doceniam x 1
  12. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Kapitalny model i świetny ładunek (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  13. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Sam Jelon piękny,ale najciekawszy w prezentacji jest chyba ładunek.

• Doceniam Doceniam x 1
  14. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Coraz lepiej wykonane te Jelonki. Podobają mi się. Tu konfiguracja świetna, a i ładunek zacny.

• Doceniam Doceniam x 1
  15. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Całość świetnie się prezentuje. Widziałbym go w swej kolekcji bez żadnego zastanowienia:)

• Doceniam Doceniam x 1
  16. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

Jelczyk bardzo fajny i chyba to ten, co ostatnio był do kupienia na znanym portalu... Ciekawy egzemplarz no i ten ładunek... Dobry nabytek ;).

• Doceniam Doceniam x 1
  17. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Bardzo fajnie się prezentuje ten Jelcz. Ciekawa konfiguracja.(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  18. jestrabh

Może i był, ale ten garażuje już u mnie od kilku ładnych miesięcy i przyjechał prosto z fabryki....czyli od Piotra.

19. jestrabh

Dzięki za dobre słowa na temat powyższej prezentacji. Dziś kolejna Renatka w barwach PKS-u.

20171011_123216.jpg 20171011_123141.jpg 20171011_122901.jpg 20171011_122907.jpg 20171011_122943.jpg 20171011_123105.jpg

• Super! Super! x 15
  20. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Ladny zestaw zmontowales.Doskonale odwzorowanie i czysta robota

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij