• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - jestrabh

wrocek

Znany użytkownik
Wszystkie modele są zajefajne. Skodzinkę świetnie zjada rdza - wygląda to mistrzowsko. Manik to cudo samo w sobie ,a pucha na Scanii jest styrana jak w realu.
Szczerze gratuluje posiadania takich modeli.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Ale frajdę mi zrobiłeś z rana tym Transoceanem. m025.gif Piękne dwa Jelonki. Coraz ciekawiej się robi w Twoim temacie. k020.gif

wrocek

Znany użytkownik
Proszę zwolnij z tymi prezentacjami bo wysiądzie mi pikawa;)
Twoja kolekcja jest naprawdę warta pozazdroszczenia.
Nic więcej nie napiszę bo brak mi już słów:)

Tak się zastanawiam czy zostało jeszcze coś z epoki PRL czego nie masz :D Jelcze piękne . Są klasą samą w sobie . Co do renault to piękne . Mam fioła na punkcie tego modelu , a ten jeszcze przeszedł przez ręcę Pitera . Świetna jest .

OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Tak się zastanawiam czy zostało jeszcze coś z epoki PRL czego nie masz :D Jelcze piękne . Są klasą samą w sobie . Co do renault to piękne . Mam fioła na punkcie tego modelu , a ten jeszcze przeszedł przez ręcę Pitera . Świetna jest .
Być może czegoś mi tam brakuje, ale to będzie można ocenić za jakiś czas bo wszystkiego od razu nie da rady pokazać;) Co do Reno to jeszcze kilka na moim placu stoi w tym 2 lub 3 od Piotra:D

Mafo

Zespół forum
Bardzo fajnie wygląda ten zestaw. Jedynie czego mi tu brakuje to delikatny "brudzing" Renatki, taki sam jak wanny. Wtedy będzie idealny zestaw.

Mafo

Zespół forum
Model fajnie zwaloryzowany. Pięknie postarzony ten kontener. Ale przy takich dużych powiększeniach widać, niestety, że jest to malowanie. Lepiej to wygląda z większej odległości.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 91
Samochody ciężarowe 26
Samochody ciężarowe 9
Samochody ciężarowe 28
Samochody ciężarowe 51