• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe i nie tylko...

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#1
Cześć!
Zdecydowana większość mojej kolekcji to samochody osobowe, ale posiadam też kilka ciężarówek i dwa autobusy. Z racji tego, że aktualizacje tutaj będą rzadko a podkolekcja jest bardzo mała, zaprezentuję od razu wszystko, co aktualnie posiadam. Życzę miłego odbioru! ;)

1. Athearn: Kenworth W900 z 40' kontenerem "Matson"
IMG_4721.JPG


2. Herpa: MAN F90 'Lufthansa'
IMG_4720.JPG


3. Herpa: DAF XF 'Intra'
IMG_4724.JPG


4. Wiking: Bussing Panorama
IMG_4719.JPG


5. Adam Modellbau: Solaris U12 'MPK' Kraków
IMG_0366.JPG


6. Wiking: DAF 3000 z kontenerem 20' "VAW Chemie"
IMG_4722.JPG


7. Wiking: Ford Transcontinental 'Shell'
IMG_4723.JPG


Pozdrawiam!
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#2
Witaj na forum , pokazuj , komentuj ogólnie rzecz biorąc baw się z nami dobrze :D
Pokazałeś sporo modeli , szkoda tylko że każdy ma tylko po jednym zdjęciu i to bokiem . Proponuje pokazywać pojedynczo i więcej zdjęć w różnych ujęciach .
Z pokazanych modeli w moje gusta najbardziej trafił DAF INTRA oraz Solaris ponieważ są najlepiej wykonane . Podoba mi się także man w malowaniu Niemieckich linii lotniczych .
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#3
Autobus to bez gadania jak dla mnie krakowiaczek, a ciężarówka najbardziej mi sie podoba Intra ale ten lufthansy dziadek też miły
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.415 108 2
#4
Jak Ci się Amerykaniec znudzi to pisz.
Druga sprawa , dawaj na raz mniej modeli bo nie wiadomo co komentować , a za jakiś czas temat umrze bo nie będziesz miał co pokazywać ;)
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
#5
Ten Kenworth świetnie wygląda, ale jak koledzy pisali więcej zdjęć pojedynczego modelu i nie wszystko na raz.:)

P.S Temu po wyżej nie sprzedawaj Kenwortha bo on uzależniony jest:ROFL:, jak coś to lepiej mi.:D
 

Podobne wątki