• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
VOLVO wymiata :devil: no i można powiedzieć że to taki rodzynek ;), bardzo ładnie prezentuje się też kontener. Zwierzyniec jakoś mnie nie ujął mogli by zrobić jakąś nową formę zwierzo-woza :cool:.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Oba wyglądają bardzo fajnie(y)ale Volvo jest faworytem tej prezentacji bo jest po prostu rewelacyjne w barwach Performance Edition:).
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Idziesz z tymi modelami jak burza;) Co kolejny to ciekawszy i ładniejszy. Wszystkie dopracowane i z mnogością dodatków. Bardzo przyjemnie się takie prezentacje ogląda.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Ale pędzisz z prezentacjami :D MANy wyglądają genialnie,jak zawsze dobra robota.Zakochałem się też w poprzednich modelach takich jak MAN z agregatem,Scania Hefter i Volvo z kontenerem China Shipping,rewelacja.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Kapitalne są te many , chociaż ten niebieski bez tego kangura lepiej by wyglądał . Przynajmniej tak mi się wydaje . Puki co za dużo jest na nim tych dodatków .
 

Podobne wątki