• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
O chłopie... tym "zielonym" toś pozamiatał... no zestaw kozacki, ubolewam nad brakiem takowego w mojej kolekcji, a chciałbym bardzo takowego w przyszłości nabyć :) serio świetny model, dodatkowo wszystkie modyfikacje i dodatki które zrobiłeś nadają mu smaczku ;) sztosik(y) a co do białego FH4 patelnią to też wart poświęcenia dłuższej chwili i przyjrzeniu mu się dokładnie, równie wszystkie dodatki na duży plus, model jak zdjęty z trasy A2 :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Volvo z ciągnikiem na naczepie bardzo fajnie się prezentuje . Bardzo mało jest modeli w takiej konfiguracji . Natomiast volvo z wywrotem jest tak piękne że gdy go wczoraj zobaczyłem , to mnie zamurowało i nie wiedziałem co napisać . Dla mnie bajka .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Obydwa świetne, z naciskiem na "patelniarza" Volvo w niskiej kabinie jest wręcz stworzone pod takie naczepy.
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
:D Świeetny model, widać że już dopieszczony (y)(y). Zazdroszczę,
ale mam nadzieję że w tym roku kilka nowych 'skakanek' również u mnie zagości :cool:.
 

Podobne wątki