• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
No cóż można jeszcze dodać więcej ponad to co koledzy powiedzieli wyżej? W pełni się z tymi opiniami zgadzam. Jak zawsze przy Twoich prezentacjach jestem pełen podziwu i uznania za poziom szczegółowości i wykonania modeli. Dodatki typu kalki są u Ciebie fantastyczne(y) Żałować jedynie możemy, że firma Memo produkującą tak fantastyczne modele to już historia:(
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Świetne modele zaprezentowałeś, trudno znaleźć faworyta wśród nich, dlatego nie będę sobie życia utrudniał i po prostu powiem że wszystkie są zaje...ste :) gratuluję :)
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.762 67 1
Wywrotki wszelkiego rodzaju to miód na moje oczy , nawet jeśli jest to mercedes :D Jak zwykle dużo dodanych detali . Duży plus za odcięcie tego daszka z przodu krypy . Zawsze mnie on przy naczepach denerwuje .
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.951 2 0
Bardzo fajnie wygląda ten Man w tej konfiguracji i malowaniu(szczególnie kabina na ładny kolor)(y)a twoje dodatki jeszcze bardziej go upiększyły:).
 

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
959 14 0
Typowy tandemowy Manik. Twoje dodatki go upiększyły i stał się jeszcze lepszy. Poradnik jak przerobić średni model w model wyższej klasy.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Bardzo fajna praca, każdy szczegół dodaje smaku, sama kabina piękna. Jeżeli chodzi o reklamę -nie jest zła, ale pomyślałbym nad przemalowaniem na jakiś jednolity szary kolor...
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
U kolegi jak zawsze jest na czym oko zawiesić, jest co pochwalić :) środkowe 2 halogeny pomalowałeś na czarno czy to takie odbicie światła? xd
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.685 4 0
Powoli nadrabiam poświąteczne zaległości i widzę , że kolega nie leżał na kanapie... :ROFL::ROFL::ROFL: Wszystkie modele bardzo ciekawe, ale najbardziej rodzina ABET. Kawał dobrej roboty! (y)
 

Podobne wątki