• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Łukasz Ty jak już coś pokażesz to wydaje mi się że nadal jestem daleko w tyle z moimi umiejętnościami... Volvo wyszło naprawdę świetnie (już wiem kto wykupił kipry ;)), Mercedes SK rewelacyjnie wyszedł no i Tatra też mi się podoba (y) Masz chłopie talent :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Jak zwykle u Ciebie, ciężko się zdecydować co jest ciekawsze. Volvo pomimo "lekkiej" niezgodności z oryginałem prezentuje się zacnie, kolor robi tu największą robotę. Tatra wywiera spore wrażenie, choć do tej pory spotykałem się głównie z wersjami trzyosiowymi.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
U kolegi jak zwykle prezentowane modele wyglądają kapitalnie i każdy dopieszczony na najwyższym poziomie(y)ale największe wrażenie robi tutaj Tatra:)kawał dobrej roboty.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Najciekawsza jeśli chodzi o model auta jest Tatra . Podoba mi się ten holownik . Volvo świetnie wykonane i w kapitalnym kolorze . Gratuluję tego modelu . Jednak moje serce zdecydowanie skradł SK od MEMO . Idealnie mu ten kiper pasuje Jak dla mnie najciekawszy model z tej prezentacji .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Volvo mimo że fikcja kapitalne, Memo świetne i kiper pasuję tylko trzeba odcisk palca z szyby zlikwidować :) , Tatra ma świetną zabudowę podoba mi się ten model ale koła wymagają małych poprawek :) Przepraszam że się czepiam ale to drobiazgi i detale robią model :)
 
OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
Witam.
Dzięki za uwagi i "czepianie" :D Zawsze to dobrze drugiego posłuchać ;)(y)
Dzisiaj przedstawiam SCANIE w AMEICA z naczepą NOOTEBOOM Pendel-x
20181124_191926.jpg

20181124_191938.jpg

20181124_191959.jpg

20181124_192016.jpg

20181124_192031.jpg

Zbliżenie na oznaczenie naczepy:
20181124_192038.jpg


i z ładunkiem Koparką LIEBHERR
20181124_192206.jpg

Pozdrawiam :cool:;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Ostatni zestaw jest naprawdę zacny. Ja jednak wrócę do przedostatniej prezentacji. Memo w tej konfiguracji jest genialny. Tatra też bardzo ciekawa, w tej czteroosiowej wersji czuć MOC!
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Łukasz Ty jak już coś pokażesz to zawsze mi szczena opada :) Man bardzo dobrze wygląda i jest świetnie zestawiony z tą naczepą a MeMo to już zupełnie inna bajka :love:
 

Podobne wątki