• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Kapitalna robota Mr. Herbi :D Liaz kapitalnie się prezentuje! teraz już takich ze świecą szukać a kiedyś to tego pełno na naszych polskich drogach było. Foty grupowe czarno-białe są świetne, dodają odpowiedniego klimatu ;););)
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Bombowy zestaw i do tego jeszcze w tandemie, który bardzo lubię, a przy tym z dolnośląskiej ziemi (y):) Dopracowany rewelacyjnie, że tylko palce lizać :p Gratuluję wykonania i posiadania!
 
OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
Witam.
Dzisiaj dwa kolejne modele.
Pierwszy to SCANIA XT z naczepą Wielton.
DSC02217.JPG

DSC02218.JPG

DSC02219.JPG

DSC02221.JPG

DSC02223.JPG

Kolejny to SCANIA R730 . Malowanie ramy, kabiny i zabudowy - RYSA, kalki i dodatki - moja twórczość.
DSC02211.JPG

DSC02213.JPG

DSC02215.JPG


DSC02216.JPG

Pozdrawiam.:cool:;)
 
Ostatnio edytowane:

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Obydwie zaprezentowane Scanie wyglądają rewelacyjnie. XT na 3osiach bardzo dobrze się prezentuje (Ja mam na dwóch i w takim zestawieniu ;)) Ale eRka to już klasa sama w sobie, malowanie i detale sprawiają że wygląda jak żywa i z firmy która kocha swój tabor :love:
 

Podobne wątki