• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.883 2 0
No proszę kolejny model z twojej kolekcji którego ogląda się z przyjemnością:)w barwach Orlenu i z tymi wszystkimi dodatkami wygląda kapitalnie(y).
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Ponownie zobaczyłem sobie ten zestaw bo coś podobnego od dawna chodzi mi pogłowie i muszę stwierdzić, że ilość dodatków i szczegółowość powala.:eek: Lecz przy tym nakładzie pracy i poziomie wykonania obie drabinki, aż się proszą o odchudzenie;)
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
No no no kolego.... znowu mnie skręca... i zazdrość chwyta za gardło :D świetny Man w takiej konfiguracji, i oczywiście twoje dodatki w nim na mega plus, nadają mu pełnego realizmu ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
Świetnie zrobiłeś Liaza. Podoba mi się brudzenie skrzyni. (y) Kapitalnie wyszły zdjęcia z albumu dziadka... (y)
 

Podobne wątki