• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
Dodatki świetne. Zarówno ładunek, jak i wnętrze kabiny zrobione rewelacyjnie. Jestem pod wrażeniem. (y)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
W Twoim wątku trudno komentować pojedyńcze modele bo brakuje słów aby adekwatnie wyrazić zachwyt tym co prezentujesz. Wszystkie ostatnio pokazane są kapitalne. BRAWO-TY(y)(y)(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.673 67 1
Elegancko wyszło . Prezentuje się jak typowy , zadbany ciągnik z krajówki . Wiele ciągników posiada tego typu upiększenia . Naczepa jako platforma rzadko spotykana w skali , a ta ma do tego bardzo fajny ładunek .
 
OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
Witam.
Po małej przerwie prezentuję kolejne modele.
Pierwszy to JELCZ polewaczka:
DSC01461.JPG

DSC01463.JPG

DSC01465.JPG

i znana sytuacja z dawnych czasów :)
DSC01466.JPG

Kolejny to SCANIA wywrotka 6x6:
DSC01471.JPG

DSC01472.JPG

DSC01476.JPG

i ostatni to AXOR z naczepą do przewozy płynnego aluminium:
DSC01477.JPG

DSC01479.JPG

DSC01480.JPG

DSC01482.JPG

Pozdrawiam.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Modele pokazane znowu przez Ciebie są świetne(y) Oczywiście Jelon u mnie wygrywa dlatego ........, że Jelon;) Natomiast co do znanej sytuacji to nie za bardzo rozumiem bo ten Trampek to nie diesel, a o ile mnie pamięć nie myli to o napędzie wodorowym też ich nie było aby wodę z polewaczki tankować:):D:ROFL:
 

Podobne wątki