• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
#1
Witam.
Po długich namysłach zakładam drugi wątek. Tym razem odnośnie ciężarówek.
Na początek DAF XF 105 z firmy FORM TRANS z Kostrzycy:
S8304626.jpg

S8304628.jpg

S8304629.jpg

Model już pokazywany w dziale Specjalne. Dodano od ostatniego razu kamizelkę na siedzenie pasażera.
Kolejny to Mercedes laweta Kässbohrer (samochód w barwach MADE IN ITALIA):
S8304619.jpg

S8304620.jpg

S8304621.jpg

S8304623.jpg

Zapraszam do komentowania :)
 

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Ale nie jest zła ta naczepa,odblaski ma,światła,rejestracja,jest trochę tej kalkomanii,nie wiem co by tam jeszcze dołożyć!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#5
Bardzo ciekawie wyszły te zestawy. Daf jakoś bardziej mi się podoba. Taki typowy zestaw z naszych dróg. Lohr też fajny i bardzo bogaty w szczegóły, ale zestaw z Dafem to mój faworyt tej prezentacji.(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#6
Jak dla mnie mistrzostwo świata to ta lohr-ka . Kalkomanie które jej ponakładałeś dają jej wiele uroku . Brawo Panie Kolego za ten model (y) Daf też fajny , taki pospolity .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#8
Bardzo fajnie waloryzujesz modele , mnóstwo dodatków i szczegół mam jednak małe ale , nie bardzo podobają mi się środki Twoich kabin, moim skromnym zdaniem lepiej by wyglądały podmalowane ale to oczywiście Twoje modele i najważniejsze że czerpiesz satysfakcję z tego co robisz.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#9
Obydwa wyglądają bardzo oryginalnie. Co prawda do Włocha to by bardziej pasowała zabudowa Rolfo, ale Kassbohrer też może być.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#14
Całkiem fajnie wygląda z tymi dodatkami. Ale czy mi się wydaje, że spod kalek ze światłami na belce coś przebija???
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#17
Renówka bardzo ładna, naczepa też niczego sobie, tylko te kalki na światłach chyba się delikatnie przesunęły, duży plus za dodatki w środku, jak i na zewnątrz (y)
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#19
Mnie strasznie razi to że ta naczepa to tak na prawdę Krone... Schmitz ma zupełnie inne belki (tylne i "antykolarskie"). :niepewny: Dobrze, że zmieniłeś chociaż nadkola. Ale trzeba przyznać że czarna Magnumka z czarną firaną wygląda bardzo ciekawie. (y)
 
OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
#20
Mnie strasznie razi to że ta naczepa to tak na prawdę Krone... Schmitz ma zupełnie inne belki (tylne i "antykolarskie"). :niepewny: Dobrze, że zmieniłeś chociaż nadkola. Ale trzeba przyznać że czarna Magnumka z czarną firaną wygląda bardzo ciekawie. (y)
Dzięki za info. Powiem Ci, że byłem pewien, że to SChmitz. Wtopa na maxa. Postaram się to poprawić :)
 

Podobne wątki