• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarowe HERBI

jestrabh

Znany użytkownik
No cóż można jeszcze dodać więcej ponad to co koledzy powiedzieli wyżej? W pełni się z tymi opiniami zgadzam. Jak zawsze przy Twoich prezentacjach jestem pełen podziwu i uznania za poziom szczegółowości i wykonania modeli. Dodatki typu kalki są u Ciebie fantastyczne(y) Żałować jedynie możemy, że firma Memo produkującą tak fantastyczne modele to już historia:(

UniQue

Aktywny użytkownik
Świetne modele zaprezentowałeś, trudno znaleźć faworyta wśród nich, dlatego nie będę sobie życia utrudniał i po prostu powiem że wszystkie są zaje...ste :) gratuluję :)

Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Wywrotki wszelkiego rodzaju to miód na moje oczy , nawet jeśli jest to mercedes :D Jak zwykle dużo dodanych detali . Duży plus za odcięcie tego daszka z przodu krypy . Zawsze mnie on przy naczepach denerwuje .

Fapo

Aktywny użytkownik
Typowy tandemowy Manik. Twoje dodatki go upiększyły i stał się jeszcze lepszy. Poradnik jak przerobić średni model w model wyższej klasy.

Pietras83

Aktywny użytkownik
Bardzo fajna praca, każdy szczegół dodaje smaku, sama kabina piękna. Jeżeli chodzi o reklamę -nie jest zła, ale pomyślałbym nad przemalowaniem na jakiś jednolity szary kolor...

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 91
Samochody ciężarowe 26
Samochody ciężarowe 9
Samochody ciężarowe 28
Samochody ciężarowe 51