• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#45
Scania V8 lepiej się prezentuje od tej poprzedniej. HDS dodaje jej charakteru. Tak się zastanawiam czy ten Man ma oryginale koła herpowskie czy to inwencja własna? Bardzo fajnie ten model zrobiłeś!!
 
OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.098 2 0
#46
Dzięki za komentarze :)
Dzisiaj pierwszy z nowych VOLVO FH16.
S8304757.jpg
S8304761.jpg
S8304762.jpg
S8304764.jpg

i tu ze swoim mniejszym i starszym kolegą:
S8304769.jpg

kolejny to MB Actros :
S8304772.jpg

S8304773.jpg

S8304774.jpg
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#47
Nowe volvo super się prezentuje, ale mała uwaga, to nie jest FH16, tylko zwykłe FH ;) i jeszcze mi tylko nie pasuje ta antena na lusterku a poza tym cud miód :) co do mercedesa, super zestaw! naczepa bardzo mi się podoba :)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#48
Volvo wyszło bardzo przyjemnie dla oka, ale na dużą pochwałę zasługuje ten "zwykły" żółty MB bardzo fajnie naturalnie wyszedł a dodatki na duży "+" (y).
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#50
Kurcze, mam bliźniaka do twoich zestawów , tylko u mnie cały czarny , łącznie podwoziem cysterny, no i nie tak dopieszczone jak twoje.
Zestawy z cysternami super, merc też świetny w swej prostocie.
 

Podobne wątki