• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.093 2 0
Witam.
Dzisiaj przedstawiam DAFa XF euro 6 z naczepą wywrotką:
DSC00644.JPG

DSC00646.JPG

DSC00647.JPG

DSC00651.JPG

i jego starszą wersję, DAFa 95 z naczepą wywrotką Kögel :
DSC00653.JPG

DSC00654.JPG

DSC00655.JPG

DSC00658.JPG

i cała trójka "czarnych koni" :
DSC00661.JPG

Pozdrawiam.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Piękne DAFy pokazałeś wiele dodatków robi wrażenie,wszystkie trzy są rewelacyjne jednak mi podoba się najbardziej ten o numerze rej. DJ 63965 :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Bardzo podoba mi się malowanie ten wanny na nowym dafie . Lubię takie dwukolorowe , szczególnie jak fajnie się to z ciągnikiem zgrywa . 95 tez fajnie sie z tą trójstronną wywrotką prezentuje .
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
DAF jest niesamowity...(y) Kabine bardzo ciężko zdobyć a co za tym idzie nie jest oklepana. Oczywiście dodatkowo jeszcze po Twoim tuningu wygląda wszystko super, nawet ten STAR :D.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Obydwa modele bardzo fajne. Manowy Star to bardzo ciekawa propozycja. Fajnie Ci wyszedł. Natomiast Daf jest rewelacyjny. Podoba mi się w takiej wersji.
 

Podobne wątki