• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.685 4 0
Scania bardzo fajna ale wg. mnie najlepsza jest tu naczepa. Na żwirowniach , w kamieniołomach można jeszcze spotkać bardzo dorobione życiem ciągniki z bardzo podobnymi wannami. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.829 386 20
Świetny model wyszedł. Noskowa Scania i stary typ wanny idealnie pasują do siebie. Szkoda tylko, że kierowca taki... nieubrany... :ROFL:
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.685 4 0
Zestaw , którego nie powstydził by się nie jeden właściciel Scanii. :D Zazwyczaj te ciągniki są spięte z naczepami duuużo starszymi :D, ale liczy się pomysł i mi się podoba. :) Dobra robota!
 

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Dobrana kolorystyka wręcz idealnie :) Naprawdę ładne jest to Iveco .Ja bym tylko usunął halogeny ,bo zasłaniają napis Magirus ,ewentualnie zostawił dwie sztuki ,ale to tylko szczegół ;)(y)
 

Podobne wątki