• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe cinek665

cinek665

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich. :D

Na tym forum jestem nowy, ale niektórzy będą mnie znać z poprzedniego forum.


W tym temacie będę prezentować swoje pojazdy ciężarowe:

Daf XF 105 SSC:




Volvo FH16:


Scania R620 oraz R620"PANAS":



Scania 164L:



Moja skromna kolekcja wozów DHL:


Na dziś to tyle.
Jutro postaram się zrobić zdjęcia pozostałych modeli. :D
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#2
Czerwony Daf idealny do mojej firmy.Z chromowaną naczepą idealnie się prezentuje.Chyba byłoby lepiej gdyś zdjęcia robił na prosto, bo takie z przechylenia trochę ciężko się ogląda.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#3
Cieszę się że wpadłeś do nas ze swoim sprzętem bo masz co pokazywać, po twojej prezentacji Scanii Panasa i Adama na starym forum obie nabyłem jedną już mam na drugą niecierpliwe czekam.
Świetny jest ten zestaw ze zbiornikiem, pierwsza klasa.
 
M

Maverick

Gość
#4
No witaj Cinek665!
Też się cieszę, ze tu zacumowaleś ze swoimi modelami.
No dla mnie to nie moze byc inaczej najladniejszy jest DAF 105xf SSC bez apelacyjnie.(y) A jako drugi a raczej druga to Scania ze "zbiornikiem".

P.S.Nie to zebym się czepial ale też proszę Cię o "normalne" zdjęcia a nie te "krzywe";)
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#6
Według mnie najlepsze są: Volvo FH oraz Scania z gabarytowym ładunkiem. Scania posiada bardzo dużo ciekawych szczegółów tj. przewody do pneumatyki, czy kalkomanie na naczepie, to wszystko wpływa korzystnie na prezencję zestawu.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#7
Modele wszystkie fajne ale nie mogę patrzeć na te felgi w VOLVO FH , ten nowy wzór kół herpy jest tragiczny , jakby w chinach zamówili a tam z jakiejś zabawki zaadoptowali ale jest już kontener zrobiony i trzeba je zużyć .
 
OP
OP
cinek665

cinek665

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Dziękuję za odwiedziny i komentarze. :)

Dziś kolejna odsłona pozostałych modeli ciężarowych.


Iveco Stralis "Pekaes" :




Iveco Stralis w barwach "Delta Trans"(oczekuje na zmianę ciągnika na Volvo):



MB Actros MPIII:





MB Axor:



I na koniec mój rodzynek w kolekcji czyli MB Actros MPIV:

 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#9
Delta to jeden z ładniejszych poloników, tylko tak jak kiedyś Kubamich zmienił ciągnik na Volvo tu też bym to zrobił.Actros z tymi halogenami na zderzaku jakoś dziwnie wygląda.Bardzo fajnie że w modelach montujesz skrętne osie, bardzo lubie ten patent i sporo dodaje to uroku.
 
M

Maverick

Gość
#11
Dla mnie dziś wygrywają mercedesy i nie wiem czy coś się ze mną dzieje ale ten brzydal mi się podoba... kurcze nie wierzę, ze to napisalem ale to prawda.
Równie fajny jest ten wywrot z przyczepą i Axor. Bardzo fajna prezentacja. Takie lubię (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#15
Poloniki bardzo fajne. Nie wiem dlaczego AWM wydał DeltaTransa z tym ciągnikiem skoro w tej firmie to właściwie tylko Volva. Ale model jest model i jako polonika wypada go mieć.
Z pozostałych to najciekawszy Actros. Bardzo fajnie wygląda z taką ilością świateł, a blachy i skrętne koła to już tzw "wisienka na torcie". Prezentacja podoba się.
 

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#16
Pierwszy Daf z cysterną prezentuje się rewelacyjnie, podmaluj parę rzeczy, dodaj kilka detali i będzie jeszcze lepszy!
Z pozostałych modeli spodobał mi się Actros wywrotka oraz Böckenholt. Co do MP4'ki to wygląda przyzwoicie, dla mnie wygląd psują dolne halogeny ale ważne, że Tobie się podoba tak jak jest. Brakuje tylko jakiejś naczepy... może chłodnia? :D
 
OP
OP
cinek665

cinek665

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#17
Dawno tu się nic nowego nie działo, pora odświeżyć temat.

Dziś 2 wyjątkowe dla mnie modele:

MB SK(Herpa):
Jest to pierwszy Sk-acz w mojej kolekcji 1:87 oraz pierwszy model zakupiony w 2013r. :D
- Dodana przednia oś skrętna.





Znany już MB Actros Mp IV ale znów po drobnych przeróbkach:
- Zmienione koła i pomalowane piasty,
- Pomalowane kierunkowskazy i obrysówki, zbiorniki,
- Dodana tablica imienna, kilka gazet,
- Dodana witrynka
Mam zamiar jeszcze dodać przewody pneumatyczne. ;)

A oto efekty:



Lepsze fotki postaram się wykonać już jutro. ;)
 

Podobne wątki