• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Actros z EKB jak zawsze fajny, choć starsze malowanie może nie jest tak efektowne. Ale naczepa i kontener jak dla mnie trochę dziwne i takie bardziej amerykańskie. Chyba że to te słynne już na naszych drogach ich siły zbrojne, w takim wypadku zamontuj mu jakiś taran z przodu, żeby skuteczniej mógł kosić drzewa. :ROFL:
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Actros z EKB jak zawsze fajny, choć starsze malowanie może nie jest tak efektowne. Ale naczepa i kontener jak dla mnie trochę dziwne i takie bardziej amerykańskie. Chyba że to te słynne już na naszych drogach ich siły zbrojne, w takim wypadku zamontuj mu jakiś taran z przodu, żeby skuteczniej mógł kosić drzewa. :ROFL:
Całkiem możliwe, jednego lustra już nie ma... :ROFL:

Kontener wygląda mi na 48'ft... Naczepa też dziwna, trzy osie na bliźniakach i brak "między ośki"...
 

Podobne wątki