• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Faktycznie, naczepa ma bardzo duży potencjał bo jest o niebo lepiej zrobiona niż Herpa. Jedynie nie podobają mi się te czarne nadruki. Mogły by być bardziej subtelne, i osobiście burty widziałbym srebrne, a nie żółte. A co do samego modelu to jest to składak bo oryginalnie ta naczepa była spięta ze Scanią R również w malowaniu DHL. Natomiast ciągnik miał izotermę w malowaniu reklamowym Sinalco.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
Faktycznie, naczepa ma bardzo duży potencjał bo jest o niebo lepiej zrobiona niż Herpa. Jedynie nie podobają mi się te czarne nadruki. Mogły by być bardziej subtelne, i osobiście burty widziałbym srebrne, a nie żółte. A co do samego modelu to jest to składak bo oryginalnie ta naczepa była spięta ze Scanią R również w malowaniu DHL. Natomiast ciągnik miał izotermę w malowaniu reklamowym Sinalco.
Może i składak ale mam dwa identyczne zestawy w jakby się wydawało oryginalnych opakowaniach Wikinga , niestety kupione jako używki więc się kłócić nie będę.
[DOUBLEPOST=1512934683,1512933307][/DOUBLEPOST]
IMG_2855.JPG
IMG_2857.JPG
IMG_2860.JPG
IMG_2864.JPG
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Tutaj znowu będę bardziej przychylny naczepie, niż ciągnikowi. Ta wygląda prawidłowo, ale Scania z tymi światłami mnie nie przekonuje. Chociaż malowanie ma nawet przyjemne.
 

Podobne wątki