• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
Marcin czyżby opanowała Cię schenkermania??
Bo aż zielono-żółto,niezłą dużą kolekcję masz.
Dzięki za miłe słowa:)
Jeśli chodzi o droder-fulda to świetnie wyszedł na tej makiecie,szczególnie fotki-2 i 7,oby tak dalej...
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Teraz ten Actros wygląda dużo lepiej niz solo.Jedną tylko rzecz bym w nim zmienił.Te osłony miedzyosiowe jakoś mi tam niepasują.Ogólnie jednak podoba mi się.Przypnij te auta osobowe bo zaraz spadną.:D
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.355 108 2
Teraz ten Actros wygląda dużo lepiej niz solo.Jedną tylko rzecz bym w nim zmienił.Te osłony miedzyosiowe jakoś mi tam niepasują.Ogólnie jednak podoba mi się.Przypnij te auta osobowe bo zaraz spadną.:D
Wiesz jak jest wozy siła woli się trzymają i od spodu powiązane sznurkami bo w Afganistanie pasy do ładunku to deficytowy towar, a osłony rzeczywiście może trzeba je zdjąć.
Jak przeglądam fotki to na żadnym zdjęciu nie widać jak oni te auta montują, na takim ładunku jak mój to pół biedy można powiedzieć że od spodu powiązane, ale mam fotkę jak osobówki stoją na kontenerze i nie widać nic żadnego mocowania, masakra.:D
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Fajny :) I dioramka nabiera wyglądu z tymi drzewami (y) Te kłody to zdradź - gałązki drzewa czy chwast? Kojarzy mi się z jednym chwastem. Miejsca ścięcia wyglądają słusznie, natomiast do kory można by się przyczepić, że takie pręgi wzdłużne. Może potraktować je czymś? Np rozwodnionym wikolem nałożyć jakiś pył (pigmentów chyba szkoda) i uformować coś na kształt kory.. Choć bez dodatkowych zabiegów też się nadają.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.355 108 2
Fajny :) I dioramka nabiera wyglądu z tymi drzewami (y) Te kłody to zdradź - gałązki drzewa czy chwast? Kojarzy mi się z jednym chwastem. Miejsca ścięcia wyglądają słusznie, natomiast do kory można by się przyczepić, że takie pręgi wzdłużne. Może potraktować je czymś? Np rozwodnionym wikolem nałożyć jakiś pył (pigmentów chyba szkoda) i uformować coś na kształt kory.. Choć bez dodatkowych zabiegów też się nadają.
Powiem szczerze za dużo roboty z tym by naturalne chwasty przerabiać na modelarskie drewno.
Wygląda ten chwast w miarę poprawnie, a rośnie na łące koło domu, najlepszy do obróbki jest po pierwszych mrozach, bo teraz jest jeszcze mokry i trzeba suszyć w mikrofali.:)
Jak on się nazywa nie wiem niestety.:(
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Chwilę mnie nie było, a tu tyle się dzieje. Kolejne ciekawe modele pokazujesz. Afgańczyk świetny. Ale ten ostatni MB z kłonicami i z ładunkiem drewna także genialny. Pięknie wygląda na tej dioramie.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Fajne te twoje, "drewniaki" podobają mi się;). Dioramka też niczego sobie. Ja bym widział na niej wagon ale z kłonicami i dodał operatora na HDA-sa, to takie luźne sugestie. Trzymaj tak dalej Brodagaz :D.
 

dzidzius 113

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Jestem nowy na tym forum ale pozwolę sobie zabrać głos.Tak jak na innym forum pokazujesz wiele cukiereczków ale bunkry to jest to.Na pewno Irokez coś o tym wie bo trochę ich posiada.Zresztą starsze samochody to mój klimat.Pięknie!!!.
 

Podobne wątki