• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

M

Maverick

Gość
#81
Naczepa jak naczepa, ale ta plandeka jest świetna i faktycznie szkoda, że inni producenci nie robią tak fajnie odwzorowanej "struktury" pomarszczonej plandeki..:)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#83
Ile masz tych Schenkerów? Wiem że modeli w tych barwach wyszło sporo, ale nie myślałem że aż tyle ich zgromadziłeś.Kiedyś Herpa robiła dużo więcej modeli niż teraz.Konfiguracja z BDFami mi się podoba tym razem.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#87
Albedo trochę tego zrobiło.Ten F89(chyba, bo nie widze grilla) to tylko jeden z modeli tej firmy w malowaniu Schenkera.Konfiguracja ciekawa, jednak wątpię aby taki zestaw jeździł po drogach.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#88
Pojechałeś ostro z tymi Schenkerami. Co jeden to ciekawszy model. Trudno wybrać faworyta. Z racji dokładności wykonania to chyba bym się skłaniał do ROCO-wskiego.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#90
Dzięki za wpisy.
Bunkier z przyczepą bardziej niż z cyrkiem kojarzy mi się z dużym terminalem przeładunkowym i z takim wołem roboczym który tam się kręci tylko po placu i przestawia puszki.:D
Dziś takie Volvo.:D








 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#91
Widać różnice między naczepą Jumbo z Roco a herpowską.Swoją drogą może zrobisz porównanie i na jednej fotce umieścisz obydwie.Ten mały napis pod Schenkerem, czyli Sweden zawsze dodawał smaczu tym modelom.
 
M

Maverick

Gość
#95
Niestety tym razem to ten Actros nie podoba mi sie wcale a wcale w przeciwienstwie do tego "drewniaka" Volvo, który mi sie podoba i to bardzo. Wiem, ze się nie obrazisz za ta krytykę i dlatego powiem szczerze, ze ten Actros jak dla mnie wygląda po tym brudzeniu jak taki ulepiony z plasteliny... moze to wina tego, iż jest bialy? Może w innym/na innym kolorze te brudzenie wygladaloby zupelnie inaczej czyli super... nie wiem?? :confused:
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#96
Brodagaz te Twoje, niektóre Schenkery bardzo mi się podobają a wręcz Ci ich zazdroszczę tym bardziej , że uwielbiam takie stare ciężarówki. Volviak też fajnie Ci wyszedł pasowałaby do niego podstawka jak ładuje drzewo gdzieś tam w lesie;). Fajna i ciekawa kolekcja.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#97
Niestety tym razem to ten Actros nie podoba mi sie wcale a wcale w przeciwienstwie do tego "drewniaka" Volvo, który mi sie podoba i to bardzo. Wiem, ze się nie obrazisz za ta krytykę i dlatego powiem szczerze, ze ten Actros jak dla mnie wygląda po tym brudzeniu jak taki ulepiony z plasteliny... moze to wina tego, iż jest bialy? Może w innym/na innym kolorze te brudzenie wygladaloby zupelnie inaczej czyli super... nie wiem?? :confused:
Maverick Actros brudzony był tak samo jak Volvo ma iść na afgańską dioramę więc nie wszystkim się będzie podobał, oczywiście że się nie obrażam, białe samochody chyba najtrudniej się brudzi, robię do niego naczepę więc może razem nie będzie tak zle.

Dziś Schenkery.








 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#99
Kaczka miała coś w sobie, zwłaszcza w tej wyższej wersji.Vw T3 mniej lubiany niż T1 i T2, ale też już kultowy.Oba modele mi się podobają, ale koniecznie bym w nich pomalował światła.
 

Podobne wątki